Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532300 Reparatur und Wartung von Generatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42112400 Turbinenausrüstung, 42113000 Teile für Turbinen
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Alba (RO121)
Land: Rumänien
Zusätzliche Informationen: Parcul eolian de la Curcubăta Mare, amplasat în zona vârfului Bihor (Curcubăta Mare) din munții Bihorului, în partea de nord-vest a județului Alba, pe teritoriul extravilan al comunei Avram Iancu, la altitudini cuprinse între cca.1560 m și cca.1850 m.