446366-2026 - Wettbewerb
Estland – Computeranlagen und Zubehör – IT seadmed ja pisitarvikud
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: IT seadmed ja pisitarvikud
Beschreibung: Hanke eesmärk on osta Regionaalhaiglale vajalikke IT seadmeid ja nende komponente vastavalt riigihanke alusdokumentides esitatud tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 307734-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000