2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy odczynników do wykonywania badań z zakresu immunohematologii transfuzjologicznej, immunobiochemii oraz immunohistochemii wraz z dzierżawą aparatów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostawy odczynników do wykonywania badań z zakresu immunohematologii transfuzjologicznej wraz z dzierżawą aparatu, odczynników do wykonywania badań immunochemicznych wraz z dzierżawą zintegrowanego systemu immunobiochemicznego oraz odczynników do wykonywania badań immunohistochemicznych wraz z dzierżawą aparatu, dla laboratorium i pracowni SPS ZOZ w Lęborku, transportem oraz na koszt i ryzyko Wykonawcy. Wykonawca wraz z odczynnikami będzie miał obowiązek dostarczać materiały kalibracyjne w ilościach niezbędnych do kalibracji zgodnie z zaleceniami producenta odczynników, materiały kontrolne oraz wszystkie inne niezbędne akcesoria i materiały eksploatacyjne niezbędne do prawidłowej pracy systemów i analizatorów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Arkusz asortymentowo-cenowy – Zestawienie parametrów techniczno-użytkowych stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: ZP-PN/UE/19/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Odczynniki do wykonywania badań z zakresu immunohematologii transfuzjologicznej wraz z dzierżawą aparatu dla Pracowni Serologii
Beschreibung: Część nr 1: Odczynniki do wykonywania badań z zakresu immunohematologii transfuzjologicznej wraz z dzierżawą aparatu dla Pracowni Serologii
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Odczynniki do wykonywania badań immunobiochemicznych wraz z dzierżawą zintegrowanego systemu immunobiochemicznego dla Laboratorium Analitycznego
Beschreibung: Część nr 2: Odczynniki do wykonywania badań immunobiochemicznych wraz z dzierżawą zintegrowanego systemu immunobiochemicznego dla Laboratorium Analitycznego. Przed dostarczeniem i wstawieniem analizatorów Zamawiający zaleca wizję lokalną w Laboratorium Analitycznym, celem uwzględnienia w ofercie kosztów wszystkich prac remontowo – modernizacyjnych, niezbędnych do prawidłowego działania systemów (prace budowlane, hydrauliczne, elektryczne), opisanych w Arkuszu asortymentowo-cenowym. Prace remontowo – modernizacyjne będą obejmowały w szczególności adaptację pomieszczenia pozwalającą na ergonomiczne ustawienie aparatów: nowe blaty, szafki, biurka oraz uzupełnienie szkód powstałych podczas przebudowy pomieszczenia oraz instalacji analizatorów (np. uzupełnienie uszkodzonych płytek, przemalowanie ściany itp.)
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 Odczynniki do wykonywania badań immunohistochemicznych wraz z dzierżawą aparatu dla Pracowni Patomorfologii
Beschreibung: Część nr 3 Odczynniki do wykonywania badań immunohistochemicznych wraz z dzierżawą aparatu dla Pracowni Patomorfologii
Interne Kennung: Część nr 3