446371-2026 - Ergebnis
Polen – Server – Zakup i dostawa serwerów do budowy klastra niezawodnościowego opartego o technologie CEPH i wirtualizację KVM/Proxmox, komputerów i komputerów przemysłowych – w podziale na 3 Zadania
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa serwerów do budowy klastra niezawodnościowego opartego o technologie CEPH i wirtualizację KVM/Proxmox, komputerów i komputerów przemysłowych – w podziale na 3 Zadania
Beschreibung1. Przedmiotem postępowania jest zakup i dostawa serwerów do budowy klastra niezawodnościowego opartego o technologie CEPH i wirtualizację KVM/Proxmox, komputerów i komputerów przemysłowych do siedziby Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku. 2. Przedmiot postępowania obejmuje trzy (3) Zadania: a) Zadanie 1 - zakup i dostawa serwerów do budowy klastra niezawodnościowego opartego o technologie CEPH i wirtualizację KVM/Proxmox. Dla Zadania 1 oferta musi uwzględniać wszystkie elementy wskazane w pkt 1/I w opisie przedmiotu zamówienia TOM III SWZ (OPZ) po zmianie z dnia 01.04.2026r. b) Zadanie 2 - zakup i dostawa komputerów przemysłowych; Dla Zadania 2 oferta musi uwzględniać wszystkie elementy wskazane w pkt 2/I w opisie przedmiotu zamówienia TOM III SWZ (OPZ) po zmianie z dnia 01.04.2026r. c) Zadanie 3 - zakup i dostawa komputerów; Dla Zadania 3 oferta musi uwzględniać wszystkie elementy wskazane w pkt 3/I w opisie przedmiotu zamówienia TOM III SWZ (OPZ) o zmianie z dnia 01.04.2026 r. 3. Szczegółowy opis Przedmiotu zamówienia każdego Zadania określony został w TOM III SWZ (OPZ) - Opis przedmiotu zamówienia po zmianie z dnia 01.04.2026 r. Warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa również TOM II SWZ (PPU) – Projektowane postanowienia umowne po zmianie z dnia 01.04.2026r. Zastrzeżenie: dotyczy Zadania 1: Zgodnie z art. 280 ust. 3 ustawy mając na celu ochronę poufnego charakteru informacji Zamawiający poniżej określa sposób dostępu do tych informacji oraz wymagania związane z ochroną ich poufnego charakteru: 1) informację o nazwie używanego systemu, w którym ma być wykonana dokumentacja oraz dotyczących infrastruktury serwerowej/sieciowej związanej z kablami transmisyjnymi może nastąpić wyłącznie na podstawie stosownego wniosku złożonego przez Wykonawcę. Uzyskanych danych nie należy udostępniać do publicznej wiadomości, nie ujawniać lub nie przekazywać jakimkolwiek osobom trzecim w jakiejkolwiek formie oraz nie należy wykorzystywać go w innych celach niż złożenie Oferty w niniejszym postępowaniu. 2) udostępnienie tych informacji może nastąpić na wniosek Wykonawcy przesłany przez Platformę zakupową i Formularz Wyślij wiadomość – wzór wniosku został określony w Tomie IV SWZ. 4. Minimalny wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia dla elementów/urządzeń wchodzących w skład poszczególnych Zadań 1-3 określa opis przedmiotu zamówienia TOM III SWZ (OPZ) po zmianie z dnia 01.04.2026 r, licząc od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego odrębnie dla każdego Zadania. Pozostałe szczegóły określone w SWZ - TOM I SWZ po zmianie z dnia 01.04.2026 r,TOM II SWZ (PPU) po zmianie z dnia 01.04.2026r. i TOM III SWZ (OPZ) po zmianie z dnia 01.04.2026 r. 5.Maksymalny wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia (dla każdego Zadania 1-3): do 8 tygodni od daty zawarcia umowy, ale nie później niż do 15 czerwca 2026 r. (z uwagi na zakończenie projektu, z którego finansowany jest Przedmiot zamówienia (Zadanie 1-3) oraz konieczność rozliczenia tego projektu.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1 - zakup i dostawa serwerów do budowy klastra niezawodnościowego opartego o technologie CEPH i wirtualizację KVM/Proxmox.
Beschreibung1. Zadanie 1 - zakup i dostawa serwerów do budowy klastra niezawodnościowego opartego o technologie CEPH i wirtualizację KVM/Proxmox. Dla Zadania 1 oferta musi uwzględniać wszystkie elementy wskazane w pkt 1/I w opisie przedmiotu zamówienia TOM III SWZ (OPZ) po zmianie z dnia 01.04.2026r,. 2. Szczegółowy opis Przedmiotu zamówienia określony został w TOM III SWZ (OPZ) -po zmianie z dnia 01.04.2026r. Opis przedmiotu zamówienia Zadania 1. Warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa również TOM II SWZ (PPU) – Projektowane postanowienia umowne po zmianie z dnia 01.04.2026r.. Zastrzeżenie: dotyczy Zadania 1: Zgodnie z art. 280 ust. 3 ustawy mając na celu ochronę poufnego charakteru informacji Zamawiający poniżej określa sposób dostępu do tych informacji oraz wymagania związane z ochroną ich poufnego charakteru: 1) informację o nazwie używanego systemu, w którym ma być wykonana dokumentacja oraz dotyczących infrastruktury serwerowej/sieciowej związanej z kablami transmisyjnymi może nastąpić wyłącznie na podstawie stosownego wniosku złożonego przez Wykonawcę. Uzyskanych danych nie należy udostępniać do publicznej wiadomości, nie ujawniać lub nie przekazywać jakimkolwiek osobom trzecim w jakiejkolwiek formie oraz nie należy wykorzystywać go w innych celach niż złożenie Oferty w niniejszym postępowaniu. 2) udostępnienie tych informacji może nastąpić na wniosek Wykonawcy przesłany przez Platformę zakupową i Formularz Wyślij wiadomość – wzór wniosku został określony w Tomie IV SWZ. 3.Minimalny wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia dla elementów/urządzeń wchodzących w skład Zadania 1 określa opis przedmiotu zamówienia TOM III SWZ (OPZ) po zmianie z dnia 01.04.2026, licząc od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego Zadania 1. 4.Maksymalny wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia Zadania 1: do 8 tygodni od daty zawarcia umowy, ale nie później niż do 15 czerwca 2026 r. (z uwagi na zakończenie projektu, z którego finansowany jest Przedmiot zamówienia oraz konieczność rozliczenia tego projektu.
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 - Zakup i dostawa komputerów przemysłowych;
Beschreibung1. Zadanie 2 - zakup i dostawa komputerów przemysłowych; Dla Zadania 2 oferta musi uwzględniać wszystkie elementy wskazane w pkt 2/I w opisie przedmiotu zamówienia TOM III SWZ (OPZ) po zmianie z dnia 01.04.2026 . 2. Szczegółowy opis Przedmiotu zamówienia określony został w TOM III SWZ (OPZ) po zmianie 01.04.2026 - Opis przedmiotu zamówienia Zadania 2. Warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa również TOM II SWZ (PPU) po zmianie z dnia 01.04.2026 r.– Projektowane postanowienia umowne. 3.Minimalny wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia dla elementów/urządzeń wchodzących w skład Zadania 2 określa opis przedmiotu zamówienia TOM III SWZ (OPZ) po zmianie z 01.04.2026r, licząc od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego Zadania 2. 4.Maksymalny wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia Zadania 2: do 8 tygodni od daty zawarcia umowy, ale nie później niż do 15 czerwca 2026 r. (z uwagi na zakończenie projektu, z którego finansowany jest Przedmiot zamówienia oraz konieczność rozliczenia tego projektu.
Haupteinstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
LosLOT-0003
TitelZadanie 3 - zakup i dostawa komputerów
Beschreibung1. Zadanie 3 - zakup i dostawa komputerów. Dla Zadania 3 oferta musi uwzględniać wszystkie elementy wskazane w pkt 3/I w opisie przedmiotu zamówienia TOM III SWZ (OPZ) po zmianie z dnia 01.04.2026 r. 2. Szczegółowy opis Przedmiotu zamówienia określony został w TOM III SWZ (OPZ) po zmianie z dnia 01.04.2026r. Opis przedmiotu zamówienia Zadania 3. Warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa również TOM II SWZ (PPU) – Projektowane postanowienia umowne po zmianie z dnia 01.04.2026 r. 3.Minimalny wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia dla elementów/urządzeń wchodzących w skład Zadania 3 określa opis przedmiotu zamówienia TOM III SWZ (OPZ) po zmianie z dnia 01.04.2026 r, licząc od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego Zadania 3. 4.Maksymalny wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia Zadania 3: do 8 tygodni od daty zawarcia umowy, ale nie później niż do 15 czerwca 2026 r. (z uwagi na zakończenie projektu, z którego finansowany jest Przedmiot zamówienia oraz konieczność rozliczenia tego projektu.