446431-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – Chářovský park, Krnov – obnova po povodni
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelChářovský park, Krnov – obnova po povodni
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy o dílo na zhotovitele stavby Chářovský park, Krnov – obnova po povodni (k části A stavební práce) a k uzavření smlouvy na provedení sadových úprav (k části B veřejné zakázky) v rozsahu dle projektové dokumentace pro provedení stavby včetně soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr zhotovenou osobou citovanou v čl. 1 odst. 3 této zadávací dokumentace (Projektová dokumentace a neoceněný výkaz výměr tvoří Přílohu č. 2 této zadávací dokumentace).
Interne KennungP26V00000062
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege, 45342000 Errichtung von Zäunen, 34928400 Stadtmobiliar, 45112711 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Parkanlagen, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelStavební práce
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy o dílo na zhotovitele stavby Chářovský park, Krnov – obnova po povodni (k části A stavební práce).
Interne Kennungčást A
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege, 45342000 Errichtung von Zäunen, 34928400 Stadtmobiliar
LosLOT-0002
TitelSadové úpravy
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy o dílo na provedení sadových úprav (k části B veřejné zakázky).
Interne KennungČást B
Haupteinstufung (cpv): 45112711 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Parkanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112711 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Parkanlagen