446514-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Rámcová dohoda na projektové práce pro malé zakázky staveb PK dle RED BOOK a YELLOW BOOK 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na projektové práce pro malé zakázky staveb PK dle RED BOOK a YELLOW BOOK 2025
BeschreibungPředmětem Rámcové dohody bude zadávání Dílčích veřejných zakázek na provádění konkrétních projektových prací pro malé zakázky staveb pozemních komunikací realizovaných dle smluvních podmínek RED BOOK a YELLOW BOOK včetně příslušenství (např. osvětlení, protihlukové stěny apod.), včetně výkonu inženýrské činnosti, majetkoprávní činnosti, autorského dozoru a technické pomoci Objednateli, a to dle aktuálních potřeb Objednatele. Rámcová dohoda bude primárně určena pro zadávání Dílčích veřejných zakázek na projektové práce k investičním stavbách, nikoliv pro opravy staveb.
Interne Kennung01ST-001317
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001
TitelI/38 Červený Kříž, zkapacitnění křižovatky, DPS, IČ, VD-ZDS, TP, AD bez BIM
BeschreibungStávající průsečná křižovatka na silnici I/38 se silnicí III/3225 a místní komunikací je řízená SSZ. S ohledem na uspořádání dotčené křižovatky a intenzitě dopravy dochází na této křižovatce k tvorbě kolon. Způsobené je to absenci samostatných odbočovacích pruhů ve směru Jihlava – Střítež a opačně.
Interne Kennung12PT-003332