2. Verfahren
Verfahren
Titel: Werkzaamheden diverse meetnetten
Beschreibung: Waterschap Aa en Maas heeft meerdere meetnetten in haar areaal welke beheerd en onderhouden dienen te worden. Ook dienen er in gevallen extra meetpunten geïnstalleerd te worden. Om het eigen personeel hierin te ondersteunen worden hiervoor marktpartijen ingezet met specifieke kennis en kunde. Het goed werken van de meetnetten van het waterschap is noodzakelijk voor goede operationele, tactische en strategische sturing van het watersysteem. Dit draagt bij aan de beleidsdoelen die waterschap Aa en Maas dient te behalen. Om het MKB een kans te geven op (een deel van) de opdracht en om capaciteit en continuïteit te borgen, wordt deze aanbesteding opgedeeld in drie percelen: 1. Werkzaamheden neerslag- en verdampingsmeetnet; 2. Werkzaamheden oppervlaktewatermeetnet; 3. Werkzaamheden bodemvochtmeetnet.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50411000 Reparatur und Wartung von Messgeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51210000 Installation von Messgeräten, 71631440 Durchflussüberwachung, 71700000 Kontroll- und Überwachungsleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Neerslag- en verdampingsmeetnet
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad
Los: LOT-0002
Titel: Oppervlaktewatermeetnet
Los: LOT-0003
Titel: Bodemvochtmeetnet