2. Verfahren
Verfahren
Titel: KU.241/pn42_2026/KKW - Wykonanie robót torowych dla zadania pn. „1.75 Modernizacja torowiska tramwajowego w ul. Władysława Łokietka oraz na pl. Świętego Macieja we Wrocławiu”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonaniu robót torowych dla zadania pn. „1.75 Modernizacja torowiska tramwajowego w ul. Władysława Łokietka oraz na pl. Świętego Macieja we Wrocławiu”, na warunkach określonych we Wzorze umowy oraz zgodnie z Ogólnymi Wytycznymi Zamawiającego, Dokumentacją Projektową oraz Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.
Interne Kennung: KU.241/pn42_2026/KKW - Wykonanie robót torowych dla zadania pn. „1.75 Modernizacja torowiska tramwajowego w ul. Władysława Łokietka oraz na pl. Świętego Macieja we Wrocławiu”
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45234126 Bauarbeiten für Straßenbahnlinien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233252 Oberbauarbeiten für Straßen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót torowych dla zadania pn. „1.75 Modernizacja torowiska tramwajowego w ul. Władysława Łokietka oraz na pl. Świętego Macieja we Wrocławiu”, na warunkach określonych we Wzorze umowy oraz zgodnie z Ogólnymi Wytycznymi Zamawiającego, Dokumentacją Projektową oraz Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.