2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ingenieursdiensten Minckelersstraat
Beschreibung: De Opdracht betreft het leveren van integrale advies- en ingenieursdiensten ten behoeve van de definitiefase en uitvoeringsfase van het project Minckelersstraat. Zie aanbestedingsdocumentatie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst beoogt één (1) Raamovereenkomst aan te gaan met één (1) Opdrachtnemer voor de duur van twee (2) jaar met een optie tot verlenging van driemaal (3x) de periode van één (1) jaar. De beoogde ingangsdatum van de Raamovereenkomst is 1 juli 2026. De beoogde einddatum van de initiële looptijd van de Raamovereenkomst is 1 juli 2028.