2. Verfahren
Verfahren
Titel: MODERNIZACJA KOMPLEKSU ZAMKOWEGO MUZEUM ŻUP KRAKOWSKICH WIELICZKA – ZAMEK ŚRODKOWY I POŁUDNIOWY
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych przy realizacji inwestycji mającej na celu Modernizację kompleksu zamkowego Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią: 2.1. Opis lokalizacji, opis ogólny terenu oraz cel inwestycji – stanowi załącznik nr 8 do SWZ. 2.2. dokumentacja projektowa, stanowiąca załączniki nr 9A – 9G do SWZ; 2.3. pozwolenia, postanowienia i ekspertyza, stanowiące załączniki nr 10 – 13 do SWZ; 2.4. wzór umowy – stanowiący załączniki nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 4891-2024
Interne Kennung: DZP-26-3/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 32234000 Fernsehkameras im Kurzschlussbetrieb, 45312200 Installation von Einbruchmeldeanlagen, 42961100 Zugangskontrollsystem, 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen, 45330000 Installateurarbeiten, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 45212350 Gebäude von besonderer historischer oder architektonischer Bedeutung, 45262700 Umbau von Gebäuden, 45443000 Fassadenarbeiten, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Etapy realizacji robót budowlanych 1. Roboty budowlane zostaną zrealizowane w następujących etapach: 1.1. Etap I Zamek Środkowy, tj. z harmonogramu dokumentacji projektowej Etap III; 1.2. Etap II Zamek Południowy, tj. z harmonogramu dokumentacji projektowej Etap IV; 2. Zamawiający zleci wykonanie Etapu I, a Etap II jest objęty prawem opcji. Oznacza to, że Zamawiający może zlecić wykonanie Etapu II w całości lub części na zasadach określonych w pkt 3-4 poniżej (pkt.6.3. – 6.4. Działu III SWZ), 3. Zamawiający informuje, że zadanie określone w Etapie II stanowi zadania opcjonalne, których realizację Zamawiający warunkuje pozyskaniem środków finansowych na realizację w/w zadania (prawo opcji). W przypadku, gdyby Zamawiający nie pozyskał środków finansowych na realizację w/w zadanie, do dnia 31.12.2025r., prawo opcji wygaśnie, tj. Zamawiający nie będzie mógł skorzystać z przewidzianego prawa opcji. 4. Zlecenie wykonania robót budowlanych na Etap II nastąpi co najmniej na 2 miesiące przed terminem rozpoczęcia ich wykonywania. Zlecenie wykonania robót budowlanych w etapie objętym prawem opcji nastąpi pisemnie i zostanie jednocześnie przekazane mailem na numer/adres wskazany przez Wykonawcę.