2. Verfahren
Verfahren
Titel: Szeged,Széchenyi tér 11. műemlék épület felújítás
Beschreibung: Szeged, Széchenyi tér 11. műemlék épület felújítására vonatkozó kivitelezési munkálatok átalányáras vállalkozási szerződés keretében a jelen felhívás 5. Rész cím alatt részletezettek szerint.
Interne Kennung: EKR000457022026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Szeged, Széchenyi tér 11. műemlék épület felújítás
Beschreibung: A Szeged, Széchenyi tér 11. műemlék épület felújítására vonatkozó kivitelezési munkálatok átalányáras vállalkozási szerződés keretében. Főbb munkanemek és mennyiségi adatok: - csapos gerenda födém faanyagvizsgálat 1470 m2 - fa anyagú tetőszerkezet felújítása 1471,5 m2 - talajstabilizálás 170 m2 - építési törmelék konténerbe rakása 1000 m3 - válaszfal bontás égetett agyag-kerámia termékből 1443 m2 - válaszfal építés agyag-kerámia termékből 106 m2 - egyhéjú tetőfedés készítése fémlemez elemekből 161 m2 - tetőlécezés készítése 1804 m2 - ellenlécezés készítése 2290 m - faanyag tisztítás és védelem felhordása mázolással 4470 m2 - gipszkarton álmennyezet építése 661m2 - műemléki kettős cserépfedés bontása és elhelyezése 1804 m2 - fal, pillér, oszlop, lábazat hidegpadló burkolat készítése 683 m2 - beltéri ajtó bontása 186 db - beltéri ajtó elhelyezése 144 db - födém és padló hangszigetelő anyag elhelyezése 2943 m2 - diszperziós festés oldalfalon 13500 m2 - diszperziós festés mennyezeten 1000 m2 - mázolás acélszerkezeten 231 m2 - belső víz-csatorna hálózat felújítása 1733 m - belső udvar csatorna -és csapadékvíz elvezető rendszerének cseréje 176 m - fűtési alapvezetékek cseréléje 785 m - új, központi hűtési rendszer kiépítése 2259 m - klíma kül- és beltéri egység berendezései elhelyezésének kiépítése és elhelyezése 152 db - a gépi szellőzés strang vezetékeinek, folyosói osztó gerinceinek a kiépítése, helyiségekbe történő beállással 849 m - az épület teljes erősáramú vezetékrendszerének cseréje 36260 m - új LED üzemű lámpatestek elhelyezése 881 db - új informatikai vezetékrendszer kiépítése 61336 m További megvalósítandó munkálatok: fűtési központ kerül kiépítése, új gépház kialakítása a központi hűtési és szellőztető rendszer részére, az épület gázbekötésének megszüntetése, informatikai központ elhelyezése az épületben, tűzjelző rendszer kiépítése, új villámvédelmi rendszer készítése, új kamerarendszer, beléptető-és behatolásjelző rendszer készítése Ahol a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette a dokumentációban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre,személyre,szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást,ott az Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét arra,hogy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt,a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell. A kivitelezési munkákat a műszaki dokumentációban részletezettek szerint kell elvégezni.
Interne Kennung: EKR000457022026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau