2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Energieloket Heuvelland
Beschreibung: De Heuvellandgemeenten in Zuid-Limburg streven naar een krachtige samenwerking op het gebied van de energietransitie. Om inwoners effectief te ondersteunen bij het verduurzamen van hun woning verkennen wij de gezamenlijke inrichting van een regionaal energieloket. Tot op heden heeft elke Heuvelland gemeente een eigen contract ter invulling van het energieloket. Per 01.01.2026 wensen zij hierin gezamenlijk op te trekken en een gezamenlijk contract af te sluiten met een partij die het energieloket uniform gaat inzetten voor alle gemeenten. Het loket moet laagdrempelige, onafhankelijke, betrouwbare en kwalitatief hoogwaardige ondersteuning bieden bij onder andere energiebesparing, verduurzaming en subsidiemogelijkheden. Met deze marktconsultatie willen wij marktpartijen vroegtijdig betrekken bij de planvorming. Doel is het verkrijgen van inzichten in de behoefte van inwoners ten aanzien van een energieloket, mogelijke invullingen van een energieloket, uitvoeringsvormen, kwaliteitsborging en samenwerkingsmodellen voor het energieloket. Energieloket voor de gemeenten Vaals, Eijsden-Margraten, Valkenburg aan de Geul, Meerssen & Gulpen-Wittem. In totaal circa 85.130 inwoners, 17.034 huishoudens & 26.273 woningen die begeleid dienen te moeten worden in de energie- & warmtetransitie en de verduurzaming van de gebouwde omgeving.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98390000 Andere Dienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Heuvellandgemeenten in Zuid-Limburg streven naar een krachtige samenwerking op het gebied van de energietransitie. Om inwoners effectief te ondersteunen bij het verduurzamen van hun woning verkennen wij de gezamenlijke inrichting van een regionaal energieloket. Tot op heden heeft elke Heuvelland gemeente een eigen contract ter invulling van het energieloket. Per 01.01.2026 wensen zij hierin gezamenlijk op te trekken en een gezamenlijk contract af te sluiten met een partij die het energieloket uniform gaat inzetten voor alle gemeenten. Het loket moet laagdrempelige, onafhankelijke, betrouwbare en kwalitatief hoogwaardige ondersteuning bieden bij onder andere energiebesparing, verduurzaming en subsidiemogelijkheden. Met deze marktconsultatie willen wij marktpartijen vroegtijdig betrekken bij de planvorming. Doel is het verkrijgen van inzichten in de behoefte van inwoners ten aanzien van een energieloket, mogelijke invullingen van een energieloket, uitvoeringsvormen, kwaliteitsborging en samenwerkingsmodellen voor het energieloket.
Interne Kennung: 1