446604-2026 - Ergebnis
Polen – Reklamedienste – Usługi promocyjne świadczone przez Polską Ligę Koszykówki na rzecz GZM w ramach rozgrywek Polskiej Ligi Koszykówki Mężczyzn w 2026 roku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi promocyjne świadczone przez Polską Ligę Koszykówki na rzecz GZM w ramach rozgrywek Polskiej Ligi Koszykówki Mężczyzn w 2026 roku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usług promocyjnych świadczonych przez Polską Ligę Koszykówki na rzecz GZM.
Interne KennungZP.270.14.2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługi promocyjne świadczone przez Polską Ligę Koszykówki na rzecz GZM w ramach rozgrywek Polskiej Ligi Koszykówki Mężczyzn w 2026 roku.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usług promocyjnych świadczonych przez Polską Ligę Koszykówki na rzecz GZM w ramach rozgrywek Polskiej Ligi Koszykówki Mężczyzn w 2026 roku.