446644-2025 - Wettbewerb
Belgien – Recycling von Siedlungsabfällen – Vervoer en verwerking met energierecuperatie van restafval van huishoudelijke oorsprong en gelijkaardig bedrijfsafval, afkomstig van selectieve inzameling, af te voeren vanaf de overslag van Verko
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVervoer en verwerking met energierecuperatie van restafval van huishoudelijke oorsprong en gelijkaardig bedrijfsafval, afkomstig van selectieve inzameling, af te voeren vanaf de overslag van Verko
BeschreibungDeze opdracht heeft betrekking op het transport en de verwerking – met energierecuperatie – van restafval van huishoudelijke oorsprong en daarmee vergelijkbaar bedrijfsafval. Het afval is afkomstig van de selectieve inzamelactiviteiten van Verko en dient te worden opgehaald vanaf de overslaglocatie, gelegen aan de Bevrijdingslaan 201 te 9200 Dendermonde.
Interne KennungPPP1MU-143/5104/2025/108
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2025/108_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen