446656-2026 - Wettbewerb
Polen – Ultraschallanlage – Dostawa urządzeń medycznych dla Oddziału Klinicznego Ginekologiczno - Położniczego i Działu Diagnostyki Endoskopowej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa urządzeń medycznych dla Oddziału Klinicznego Ginekologiczno - Położniczego i Działu Diagnostyki Endoskopowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń medycznych dla Oddziału Klinicznego Ginekologiczno - Położniczego i Działu Diagnostyki Endoskopowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w formularzach cenowych, które stanowią Załącznik nr 2A, wykazach parametrów wymaganych i oferowanych – załącznik nr 2B oraz we wzorze umowy – załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Ofertę można złożyć na całość zamówienia lub na poszczególne pakiety - łącznie postępowanie obejmuje 8 zadań.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1
BeschreibungPakiet 1 – System endoskopowy (nr 2) wraz z osprzętem histeroskopowym
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji
LosLOT-0002
TitelPakiet 2
BeschreibungPakiet 2 – System endoskopowy - wieża z osprzętem histeroskopowym
LosLOT-0003
TitelPakiet 3
BeschreibungPakiet 3 – Ultrasonograf ginekologiczno-położniczy
LosLOT-0004
TitelPakiet 4
BeschreibungPakiet 4 – Szafy endoskopowe
LosLOT-0005
TitelPakiet 5
BeschreibungPakiet 5 – Myjnie endoskopowe
LosLOT-0006
TitelPakiet 6
BeschreibungPakiet 6 – System endoskopowy nr 1
LosLOT-0007
TitelPakiet 7
BeschreibungPakiet 7 – System endoskopowy nr 2
LosLOT-0008
TitelPakiet 8
BeschreibungPakiet 8 – System endoskopowy nr 3