See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 4 sztuk autobusów elektrycznych na potrzeby Miejskiego Zakładu Komunikacji w Krotoszynie Sp. z o.o.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 szt. fabrycznie nowych, miejskich, zeroemisyjnych autobusów elektrycznych wyprodukowanych nie wcześniej niż w roku 2026. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi zał. A do SWZ. 3. Miejsce dostawy: siedziba Miejskiego Zakładu Komunikacji w Krotoszynie Sp. z o.o., ul. Kobierska 5. 4.Realizacja zadania będzie dofinansowania w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 20212027, Działanie 3.1 Rozwój Zrównoważonej Mobilności Miejskiej, wspólnym wdrożeniu i rozliczeniu projektu pn.: „Zrównoważona Mobilność w Krotoszynie: Ekologiczne Autobusy i Aktywna Infrastruktura”.
Vorherige Bekanntmachung: 235856-2026
Interne Kennung: MZK.271.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa 4 szt. autobusów elektrycznych na potrzeby Miejskiego Zakładu Komunikacji w Krotoszynie Sp. z o.o.