See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU CBO Zeist - Chromebooks
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de uitvraag van chromebooks ten behoeve van CBO Zeist. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Chromebooks.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000