See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup Infrastruktury serwerowej – serwer pocztowy, serwer kopii awaryjnych – deduplikator wraz z oprogramowaniem
Beschreibung: Zakup Infrastruktury serwerowej – serwer pocztowy, serwer kopii awaryjnych – deduplikator wraz z oprogramowaniem
Vorherige Bekanntmachung: 330615-2026
Interne Kennung: DZ-SZPZ.261.32.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Z uwagi na pilną konieczność udzielenia zamówienia w związku z przyznanym finansowaniem
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Zakup Infrastruktury serwerowej – serwer pocztowy, serwer kopii awaryjnych – deduplikator wraz z oprogramowaniem