See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa różnych artykułów żywnościowych w tym napojów alkoholowych dla potrzeb Uzdrowiska Goczałkowice -Zdrój Sp. z o.o. z siedzibą w Goczałkowicach – Zdroju
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych artykułów żywnościowych w tym napojów alkoholowych dla potrzeb Uzdrowiska Goczałkowice – Zdrój Sp. z o.o. w asortymencie i ilościach szczegółowo określonych w formularzy asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 626040-2025
Interne Kennung: ZP.382.21.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Ryby i przetwory rybne
Beschreibung: makrela wędzona, dorsz mrożony płaty bez skóry, konserwy rybne w pomidorach i w oleju, śledź solony a la matias, pstrąg świeży patroszony z głową, łosoś norweski wędzony, karp filet, filety śledziowe a’la matias w oleju z cebulką typu Lisner, tuńczyk w kawałkach w oleju roślinnym typu Lisner, miruna filet – kostka;
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03310000 Fische, Krebstiere und Aquakulturerzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Jaja świeże kurze, jaja świeże przepiórcze
Beschreibung: W zakres zamówienia wchodzą jaja świeże kurze, jaja świeże przepiórcze;
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Mięso drobiowe świeże i podroby z drobiu
Beschreibung: W zakres zamówienia wchodzą m.in. filet z piersi z indyka, udziec z indyka bez skóry i kości, kurczak tuszka, noga z kurczaka, wątroba z indyka, porcja rosołowa, filet z piersi kurczaka, filet piersi z kaczki, noga z kaczki, skrzydełka z kaczki, porcja rosołowa z kaczki;
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131500 Geflügelerzeugnisse
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – Pieczywo zwykłe, pszenne i graham krojony paczkowane pieczywo drobne i cukiernicze
Beschreibung: W zakres zamówienia wchodzą m.in. chleb bezglutenowy, chleb zwykły bochenek, chleb graham bochenek, bułka pszenna typu wek, bułka pszenna, bułka hot-dog (paluch), bułka graham, rogal maślany, pączki z nadzieniem, bułka tarta pszenna bez domieszki chleba, sucharki pszenne, ciasteczka kruche drobne, ciasto makowe z bakaliami, ciasto drożdżowe, sernik, babka biszkoptowa, drożdżówki, bagietka, szarlotka, ciasto kruche z owocami, chałka – strucla, bułka pszenna duża, chleb okrągły na zakwasie;
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Mięso świeże wieprzowe, wołowe, świeże podroby wieprzowe i wołowe, świeże kości wieprzowe
Beschreibung: W zakres zamówienia wchodzą m.in. mięso wieprzowe udziec b/k, łopatka wieprzowa b/k i skóry, schab wieprzowy b/k, golonka wieprzowa tylna, karczek wieprzowy b/k, mięso wołowe udziec b/k, ozory wieprzowe, flaki wołowe, słonina, kości wieprzowe ze schabu i karczku, kości ze schabu i karczku wędzone, boczek surowy bez kości i bez skóry, podgardle wieprzowe bez skóry, szponder wołowy na rosół, szynka wieprzowa kulka;
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15110000 Fleisch, 15113000 Schweinefleisch, 15111100 Rindfleisch, 15111000 Rind- und Kalbfleisch
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 – Artykuły sypkie
Beschreibung: W zakres zamówienia wchodzą m.in. mąka ziemniaczana, kasza gryczana, kasza jęczmienna, kasza pęczak, kasza manna, ryż paraboliczny, ryż biały długi, ryż brązowy naturalny, płatki owsiane, płatki, kulki kukurydziane śniadaniowe zwykłe, czekoladowe, z miodem i orzechami, mąka pszenna, makaron z mąki pszennej durum, nitki, penne, spaghetti, świderki, mąka tortowa, cukier, mąka do pierogów, cukier puder, cukier w saszetkach, mąka żytnia, płatki ryżowe zwykle i owocowe, płatki naturalne orkiszowe, zacierka jajeczna, panierka kukurydziana bezglutenowa, granola, kasza jaglana, makaron bezglutenowy, mąka bezglutenowa, płatki typu Cini Minis Nestle, marynata do kurczaka typu Holly powder pikantna, panierka do kurczaka KFC typu Holly Powder, makaron nitka;
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15610000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, 15830000 Zucker und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 – Warzywa i owoce mrożone
Beschreibung: W zakres zamówienia wchodzą m.in. brokuły, brukselka, fasolka szparagowa cięta, kalafior, marchew kostka, szpinak w liściach, zupa jarzynowa 6 składnikowa, bukiet z warzyw 3 składnikowy, groszek zielony, włoszczyzna krojona w paski bez pora i z porem, mieszanka kompotowa, truskawka, malina, frytki ekspres, kluski śląskie, flaki wołowe, uszka z kapustą i grzybami, leczo z cukinii, barszcz ukraiński, warzywa na patelnię, pyzy z mięsem, knedle z nadzieniem owocowym, kartacze z mięsem, mini croissant mrożony;
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 15310000 Kartoffeln und Kartoffelerzeugnisse/Erdäpfel und Erdäpfelerzeugnisse
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 – Owoce i warzywa przetworzone
Beschreibung: W zakres zamówienia wchodzą m.in. ananas w syropie w puszce, brzoskwinia w syropie w puszce, mandarynka w syropie, fasola czerwona konserwowa, groszek zielony konserwowy, kukurydza konserwowa, cebula konserwowa, kiełki sojowe, ogórki konserwowe w zalewie słodko – kwaśnej, papryka czerwona pomidorowa konserwowa, pieczarki marynowane, oliwki zielone, koncentrat pomidorowy, koncentrat barszczu, sok 100 % owocowy w kartonie różne smaki, syrop owocowy wysokosłodzony, sok pomidorowy, sok wielowarzywny, żurek kiszony z mąki żytniej, dżem owocowy o różnych smakach niskoslodzony, jabłka prażone krojone w kostkę, marmolada twarda o smaku wieloowocowym, masa makowa w puszce, wiśnie w żelu, oliwki czarne, żurek bezglutenowy bio, masa krówkowa, pulpa z mango, dżem jednorazowy, miód nektarowy wielokwiatowy jednorazowy, seler konserwowy, pasta wegańska warzywna różne rodzaje, miód naturalny, ciecierzyca konserwowa, pomidory suszone w oleju, pulpa marakuja, humus różne rodzaje, musztarda, majonez dekoracyjny, ketchup pomidorowy, chrzan tarty na kwasku cytrynowym, pasztet z drobiu;
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331000 Verarbeitetes Gemüse, 15332100 Verarbeitetes Obst, 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet Nr 9 - Artykuły spożywcze różne
Beschreibung: W zakres zamówienia wchodzą m.in. czekolada gorzka, czekolada biała, czekolada mleczna, batoniki czekoladowe nadziewane typu Milky Wey, cukierki czekoladowe różne bez alkoholu, cukierki zwykłe owocowe różne smaki, biszkopty, wafle tortowe, wafle typu prince polo, wafle nadziewane bez czekolady, kakao naturalne, herbata ekspresowa, herbata liściasta cała, kawa naturalna mielona, kawa rozpuszczalna w saszetkach, kawa naturalna rozpuszczalna, kawa zbożowa, kawa zbożowa rozpuszczalna, galaretka owocowa do rozpuszczania różne smaki, kisiel różne smaki, budyń różne smak, żelatyna wieprzowa, herbata ekspresowa owocowa z zawieszką, grzanki, kleik ryżowy, grzyby suszone prawdziwki, śmietana w proszku „Snieżka”, chleb ryżowy krążki, groch łuskany, fasola "Jaś", groszek ptysiowy, proszek do pieczenia, cukier waniliowy, drożdże suche, olejek cytrynowy, wiórki kokosowe, śliwka suszona, gruszka suszon, morela suszona, żurawina suszona, orzech włoski, sosy sałatkowe, posypka czekoladowa, posypka owocowa, lizaki typu Chupa Chups, migdały, rodzynki, figi, śmietana fix, soda, paluszki kukurydziane, herbatniki różne rodzaje, nasiona chia, mak w całości, kisiel słodki owocowy kubek, ciasteczka korzenne, maślane kruche, ciecierzyca, soczewica, kotlety sojowe, słonecznik łuskany, nasiona dyni łuskane, paluszki solone, krakersy, orzeszki ziemne, chipsy różne rodzaje, korpusy kruche solone, tortilla, kuwertura czekoladowa, wiórki czekoladowe, sos sałatkowy koperkowo – ziołowy, jabłko suszone, kiełbaski wegańskie typu Tarczyński, herbata owocowa kopertowa z zawieszką, mleko w proszku;
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15841000 Kakao, 15840000 Kakao; Schokolade und Süßwaren, 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte, 15872400 Salz, 15871250 Senf, 15871230 Tomatenketchup/Paradeiserketchup, 15871273 Mayonnaise, 15332410 Trockenobst, 03142100 Naturhonig, 03221210 Bohnen, 03221220 Erbsen
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet Nr 10 - Warzywa korzeniowe
Beschreibung: W zakres zamówienia wchodzą m.in. ziemniaki, kapusta pekińska, kapusta włoska, kapusta biała, kapusta czerwona, marchew, pietruszka korzeń, seler korzeń, buraki czerwone, czosnek, cebula, papryka czerwona, żółta i zielona, pieczarki świeże, rzodkiew biała, kalafior świeży, cukinia;
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03221100 Wurzel- und Knollengemüse, 03212100 Kartoffeln/Erdäpfel, 03221410 Kohl, 03221112 Karotten, 03221113 Zwiebeln, 03221230 Paprika, 03221250 Zucchini, 03221420 Blumenkohl/Karfiol
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet Nr 11 - Warzywa świeże pozostałe
Beschreibung: W zakres zamówienia wchodzą m.in. koper ogrodowy, szczypiorek zielony, pietruszka zielona, sałata zielona, ogórek zielony szklarniowy długi, pomidor, kalarepa świeża, botwinka, rzodkiew czerwona bez liści, sałata mix pakowana, szpinak w liściach, seler naciowy, mięta liście, jarmuż, sałata lodowa, kiełki z pora, kiełki z buraka, sałata Dębo listna, rukola, pomidory koktajlowe, roszponka, imbir, bazylia w doniczce, pietruszka kędzierzawa ozdobna w doniczce, sałata ozdobna w doniczce, por;
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03221300 Blattgemüse, 03221320 Salatblätter, 03221240 Tomaten/Paradeiser, 03221340 Spinat
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet Nr 12 - Nabiał, mleko i jego przetwory
Beschreibung: W zakres zamówienia wchodzą m.in. mleko spożywcze, śmietana słodka 18%, śmietana ukwaszona 18%, śmietana 36%, śmietanka do kawy jednorazowa, jogurt naturalny, jogurt owocowy, kefir, serek topiony, ser twarogowy tłusty, ser żółty pełnotłusty, serek Fromage tłusty, serek twarożkowy homogenizowany różne smaki, deser różne smaki, ser feta, ser naturalny homogenizowany, ser maskarpone, twaróg na sernik, ser naturalny homogenizowany, mleko bez laktozy, jogurt naturalny i owocowy bez laktozy, ser żółty bez laktozy, mozzarella bez laktozy, twaróg półtłusty bez laktozy, serek homogenizowany waniliowy bez laktozy, kefir bez laktozy, serek topiony bez laktozy, serek homogenizowany naturalny, tofu, ser camemberte, puszysty serek twarożkowy typu Almette, kluski na parze bez nadzienia i z nadzieniem, ser wędzony rolada Ustrzycka, ser wędzony Gouda, serek wiejski naturalny i z owocami, ciasto francuskie, mozzarella, mleko sojowe, ser salami, korbacze-warkocze wędzone, jogurt owocowy bez cukru;
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse, 15510000 Milch und Rahm, 15511210 UHT-Milch, 15551000 Joghurt und andere fermentierte Milcherzeugnisse
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet Nr 13 - Owoce świeże
Beschreibung: W zakres zamówienia wchodzą m.in. winogrona, arbuz, banan, brzoskwinia, cytryna, grapefruit, jabłko, kiwi, mandarynka, nektaryna, pomarańcza, limonka, granat, truskawka, gruszka, śliwki;
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03222118 Kiwis, 03222220 Orangen, 03222330 Steinobst, 03222340 Trauben, 03222111 Bananen, 03222313 Erdbeeren
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet Nr 14 - Tłuszcze
Beschreibung: W zakres zamówienia wchodzą m.in. masło naturalne, olej naturalny z pierwszego tłoczenia rzepakowy, masło roślinne, margaryna do pieczenia, masło klarowane, frytura gastronomiczna, oliwa z oliwek, masło jednorazowe, masło extra bez laktozy, margaryna miękka w kubku wzbogacona;
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette, 15412200 Pflanzenfette, 15412100 Tierfette
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet Nr 15 - Kiszonki, kapusta i ogórki
Beschreibung: W zakres zamówienia wchodzą kapusta kiszona i ogórki kiszone;
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331000 Verarbeitetes Gemüse, 15331142 Verarbeiteter Kohl
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet Nr 16 - Wędliny wieprzowe, wołowe, drobiowe
Beschreibung: W zakres zamówienia wchodzą m.in. wędzonka wieprzowa ogonówka, polędwica sopocka wieprzowa, szynka wieprzowa wędzona gotowana, szynka drobiowa wędzona gotowana, boczek wieprzowy b/k wędzony, filet z indyka wędzony, baleron wieprzowy gotowany wędzony, kiełbasa parówkowa wieprzowa gruba, parówki wieprzowe śląskie cienkie, parówki cienkie drobiowe w osłonkach naturalnych, kiełbasa toruńska, kiełbasa biała, kiełbasa śląska wieprzowa, frankfurterki wieprzowe parzone, kiełbaski drobiowe parzone, kiełbasa krakowska sucha wieprzowa, kiełbasa krakowska drobiowa podsuszana, kiełbasa szynkowa wieprzowa, kiełbasa kminkowa wieprzowa, kiełbasa polędwicowa drobiowa parzona, kiełbasa drobiowa szynkowa pieczona, krupniok, pasztetowa drobiowa, pieczeń wieprzowa, salceson z indyka w galarecie, pieczeń drobiowa z indyka, szynka wieprzowa konserwowa grubo rozdrobniona z puszki, kabanos wieprzowy, szynka biała wieprzowa parzona, pieczeń rzymska, kiełbasa żywiecka, salceson wieprzowy, schab wędzony, szynka wiejska, mortadela, parówki winerki, szynka wieprzowa wędzona bezglutenowa, kiełbaski wieprzowe bezglutenowe, kiełbasa gruba bezglutenowa, szynka drobiowa bezglutenowa, kiełbaski drobiowe bezglutenowe, boczek wieprzowy wędzony w plastrach, szynka szwarcwaldzka w plastrach, szynka parmeńska w plastrach, salami, kiełbasa myśliwska wędzona parzona podsuszana;
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131135 Geflügelwürste, 15131130 Würste, 15131210 Räucherschinken, 15131120 Wurstwaren
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet Nr 17 – Przyprawy
Beschreibung: W zakres zamówienia wchodzą m.in. przyprawa do zup maggi, majeranek, liść laurowy, papryka mielona słodka, pieprz naturalny, kminek, ziele angielskie, przyprawa typu „Vegeta”, zioła prowansalskie, gałka muszkatołowa, bazylia, tymianek, papryka ostra, przyprawa do ryb, przyprawa do drobiu, oregano, cynamon, sól biała jodowana, kwasek cytrynowy, ocet 10%, sól jednorazowa biała jodowana, pieprz czarny jednorazowy, papryka wędzona słodka mielona, przyprawa do piernika, przyprawa curry, kurkuma mielona, pieprz czarny w kulkach, przyprawa grzaniec do wina i piwa, goździki, kminek mielony, cebula prażona;
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15870000 Würzmittel
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 - Alkohole
Beschreibung: W zakres zamówienia wchodzą m.in. wódki białe i kolorowe, wódki smakowe, wina białe i czerwone, wino grzane, prosecco, rum biały, adwokat;
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15911100 Spirituosen, 15930000 Weine, 15931200 Tafelwein
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet Nr 19 – Piwo butelkowe i beczkowe
Beschreibung: W zakres zamówienia wchodzą m.in. piwo butelkowe 0,5l, piwo ciemnie typu Karmi 0.5l, piwo butelkowe 0,5 l typu Warka Strong, piwo KEG 20l, piwo smakowe 0%;
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15961000 Bier