See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: LABO-INRICHTING VOOR EDUCATIONELE FOTONICA-EXPERIMENTEN
Beschreibung: VToelichting: Deze aanbesteding omvat de aankoop van labo-meubilair, laserveiligheidsmateriaal en optische tafels geschikt voor het geven van trainings rond verschillende types fotonica-experimenten. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 “LABO-MEUBILAIR’’ Toelichting: Voor dit perceel zoeken wij: 1.1 Werktafel (10 stuks) 1.2 Hoge trolley met legplanken (20 stuks) 1.3 Lage trolley met lades (10 stuks) 1.4 Labo-kruk (40 stuks) 1.5 Labo-kast (10 stuks) Perceel 2 “LASERVEILIGHEIDSMATERIAAL” Toelichting: Voor dit perceel zoeken wij: 2.1 Laserveiligheidsgordijn in mobiel kader (8 stuks) 2.2 Laserveiligheidsbril voor golflengten rond 1064 nm en 532 nm (12 stuks) 2.3 Laserveiligheidsbril voor telecom golflengten rond 1310 nm en 1550 nm en voor 980 nm (20 stuks) 2.4 Laserveiligheidsbril voor golflengten rond 633 nm (16 stuks) 2.5 Laserveiligheidsbril voor golflengten rond 980 nm (8 stuks) 2.6 Lasersignalisatie (2 stuks) Perceel 3 “OPTISCHE TAFELS” Toelichting: Voor dit perceel zoeken wij: 3.1 Optische tafel met luchtdemping (8 stuks) Leveringsplaats: Vrije Universiteit Brussel – Photonics Campus Gooik Vollezelestraat 46 - 48 1755 Pajottegem
Interne Kennung: PPP0NS-887/5257/VUB/2025/TONA/004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LABO-MEUBLAIR
Beschreibung: Toelichting: Voor dit perceel zoeken wij: 1.1 Werktafel (10 stuks) 1.2 Hoge trolley met legplanken (20 stuks) 1.3 Lage trolley met lades (10 stuks) 1.4 Labo-kruk (40 stuks) 1.5 Labo-kast (10 stuks)
Interne Kennung: VUB/2025/TONA/004_1
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 39180000 Labormöbel
Los: LOT-0002
Titel: LASERVEILIGHEIDSMATERIAAL
Beschreibung: Toelichting: Voor dit perceel zoeken wij: 2.1 Laserveiligheidsgordijn in mobiel kader (8 stuks) 2.2 Laserveiligheidsbril voor golflengten rond 1064 nm en 532 nm (12 stuks) 2.3 Laserveiligheidsbril voor telecom golflengten rond 1310 nm en 1550 nm en voor 980 nm (20 stuks) 2.4 Laserveiligheidsbril voor golflengten rond 633 nm (16 stuks) 2.5 Laserveiligheidsbril voor golflengten rond 980 nm (8 stuks) 2.6 Lasersignalisatie (2 stuks)
Interne Kennung: VUB/2025/TONA/004 2_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39180000 Labormöbel, 33735100 Arbeitsschutzbrillen
Los: LOT-0003
Titel: OPTISCHE TAFELS
Beschreibung: Toelichting: Voor dit perceel zoeken wij: 3.1 Optische tafel met luchtdemping (8 stuks)
Interne Kennung: VUB/2025/TONA/004 3_3