See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy elementów mielących do młynów węglowych MKM-33 dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Rybnik
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą „Sukcesywne dostawy elementów mielących do młynów węglowych MKM-33 dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Rybnik”. Konieczność realizacji zakupu wynika z potrzeby przeprowadzania okresowych wymian elementów mielących, ulegających zużyciu podczas eksploatacji zespołów młynowych. W celu dostosowania zakresu dostaw do potrzeb Zamawiającego, przedmiot zamówienia został podzielony na zakres podstawowy (dotyczy zakupu trzech kompletów elementów mielących) i opcjonalny, z możliwością zakupu w ramach prawa opcji jednego lub dwóch kompletów elementów mielących,
Vorherige Bekanntmachung: 261478-2026
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR-ELR/01199/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2) Ustawy PZP
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43414100 Kohlemahlanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43414100 Kohlemahlanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja dostaw, która obejmuje dostawę elementów mielących do młynów węglowych MKM-33, tj.: - pierścieni miażdżących wraz z wirującym pierścieniem dyszowym, - pierścieni dociskowych, - kul miażdżąca (fi 750 mm lub fi 760 mm).Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.