2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ŚOR II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków ochrony roślin dla Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Słupi Wielkiej oraz podległych jej Zakładów Doświadczalnych Oceny Odmian w Kościelnej Wsi, Nowej Wsi Ujskiej, Bobrownikach oraz Śremie. 1. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na jedną lub większą liczbę wymienionych w niniejszej specyfikacji części zamówienia - zadania od 1 do 6. 1.1. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na wybrane przez siebie zadanie lub zadania. Zadanie jest niepodzielne i stanowi całość. 1.2. Przedmiot zamówienia określony został w jednostkach miary przypisanych dla każdej pozycji. Zamawiający dopuszcza dostawę przedmiotu zamówienia w innych wielkościach opakowania. W takim przypadku należy przedmiot zamówienia przeliczyć na ilość opakowań (stosowanie do zaproponowanej wielkości opakowania). 1.3. Zamawiający wymaga odbioru pustych opakowań do końca bieżącego roku kalendarzowego. 1.4. Opis przedmiotu zamówienia: Zadanie nr 1 - dotyczy dostawy środków ochrony roślin dla SDOO Słupia Wielka. Zadanie składa się z 22 pozycji, której szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji. Zadanie nr 2 - dotyczy dostawy środków ochrony roślin dla ZDOO Nowa Wieś Ujska. Zadanie składa się z 13 pozycji, których szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji. Zadanie nr 3 - dotyczy dostawy środków ochrony roślin dla ZDOO Bobrownik. Zadanie składa się z 1 pozycji, której szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji. Zadanie nr 4 - dotyczy dostawy środków ochrony roślin dla ZDOO Śrem . Zadanie składa się z 12 pozycji, których szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji. Zadanie nr 5 - dotyczy dostawy środków ochrony roślin dla ZDOO Śrem 2 . Zadanie składa się z 4 pozycji, których szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji. Zadanie nr 6 - dotyczy dostawy środków ochrony roślin dla ZDOO Kościelna Wieś. Zadanie składa się z 10 pozycji, których szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający postanowił o skróceniu terminu składania ofert z uwagi na rolniczy charakter prowadzonej działalności, który nierozerwalnie związany jest z nieprzewidywalnymi warunkami. Przede wszystkim Zamawiający musiał wziąć pod uwagę stan pól i dostosować do tych warunków program ochrony roślin. Ponadto na rynku zmienia się dostępność środków (kończy się termin ważności), nie są dostępne aktualne cenniki, są to okoliczności, na które pomimo działania z należytą starannością Zamawiający nie miał wpływu i to wpłynęło na przesunięcie się terminu ogłoszenia przetargu. Zamawiający musi brać także pod uwagę warunki agrotechniczne, a zwłaszcza prawidłowy i terminowy harmonogram prowadzenia zabiegów chemicznych środkami ochrony roślin. W związku z powyższym niemożliwe jest przeprowadzenie postępowania przetargowego z dłuższym terminem składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24451000 Pestizide
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Zadanie nr 1 - dotyczy dostawy środków ochrony roślin dla SDOO Słupia Wielka. Zadanie składa się z 22 pozycji, której szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Zadanie nr 2 - dotyczy dostawy środków ochrony roślin dla ZDOO Nowa Wieś Ujska. Zadanie składa się z 13 pozycji, których szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Zadanie nr 3 - dotyczy dostawy środków ochrony roślin dla ZDOO Bobrownik. Zadanie składa się z 1 pozycji, której szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Zadanie nr 4 - dotyczy dostawy środków ochrony roślin dla ZDOO Śrem . Zadanie składa się z 12 pozycji, których szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Zadanie nr 5 - dotyczy dostawy środków ochrony roślin dla ZDOO Śrem 2 . Zadanie składa się z 4 pozycji, których szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Beschreibung: Zadanie nr 6 - dotyczy dostawy środków ochrony roślin dla ZDOO Kościelna Wieś. Zadanie składa się z 10 pozycji, których szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.