446764-2025 - Wettbewerb
Polen – Versicherungen – Usługa ubezpieczenia Szpitala Średzkiego Serca Jezusowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ubezpieczenia Szpitala Średzkiego Serca Jezusowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Usługa ubezpieczenia Szpitala Średzkiego Serca Jezusowego” 2. Rodzaj zamówienia: usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, 3.1. 66515000-3 - usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty, 3.2. 66516000-0 - usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, 3.3. 66514110-0 - usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych, 3.4. 66516100-1 - usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej. 3.5. 66512100-3 - usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków. 4. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części: 4.1. Część I: Ubezpieczenie mienia: 1. ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk (AR), 2. ubezpieczenie sprzętu elektronicznego (EEI). 4.2. Część II: Ubezpieczenie OC: 1. obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą za szkody będące następstwem udzielenia świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielenia świadczeń zdrowotnych (OC obowiązkowe), 2. dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadanym mieniem, które jest wykorzystywane w takiej działalności (OC działalności), 3. dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w następstwie udzielania świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielania świadczeń zdrowotnych w związku z wykonywaniem przez Zamawiającego działalności leczniczej (OC dobrowolne). 4.3. Część III: Ubezpieczenia komunikacyjne 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC ppm), 2. ubezpieczenie autocasco (AC), 3. ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), 4. ubezpieczenie assistance (ASS) 5. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1b - Opis przedmiotu zamówienia – część poufna oraz w Załączniku nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia – cz. jawna 6. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt.7 pzp w wysokości do: - 261 972,00 zł w cz. I zamówienia - 6 000,00 zł w cz. II zamówienia - 75 000,00 zł w cz. III zamówienia Zamówienia polegające na powtórzeniu tych samych usług będą udzielane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe opisane w załączniku nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia – część poufna.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ubezpieczenie mienia
Beschreibung: Część I: Ubezpieczenie mienia: 1. ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk (AR), 2. ubezpieczenie sprzętu elektronicznego (EEI).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Ubezpieczenie OC
Beschreibung: Część II: Ubezpieczenie OC: 1. obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą za szkody będące następstwem udzielenia świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielenia świadczeń zdrowotnych (OC obowiązkowe), 2. dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadanym mieniem, które jest wykorzystywane w takiej działalności (OC działalności), 3. dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w następstwie udzielania świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielania świadczeń zdrowotnych w związku z wykonywaniem przez Zamawiającego działalności leczniczej (OC dobrowolne).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
Los: LOT-0003
Titel: Ubezpieczenie komunikacyjne
Beschreibung: Część III: Ubezpieczenia komunikacyjne 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC ppm), 2. ubezpieczenie autocasco (AC), 3. ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), 4. ubezpieczenie assistance (ASS)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen