2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervanging fitnessapparatuur
Beschreibung: Bij het Sports Center van Tilburg University wordt voor de cardio- en krachttrainingen gebruik gemaakt van fitnessapparatuur. De huidige apparatuur is toe aan vervanging. Tilburg University wenst met onderhavige Opdracht de huidige fitnessapparatuur te vervangen door nieuwe fitnessapparatuur. De nieuwe apparatuur dient te beantwoorden aan de trends op fitnessgebied en stemt het aanbod van fitnessapparatuur door het Sports Center weer volledig af op de gebruikerswensen. Onderhoud van de nieuwe fitnessapparatuur maakt deel uit van de Opdracht. Zie hiervoor de aanbestedingsdocumentatie.
Interne Kennung: TiU/FS08025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37440000 Fitnessgeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging onderhoudsovereenkomst