2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud Verkeersregelinstallaties
Beschreibung: De gemeente Vlaardingen besteedt het onderhoud van verkeersregelinstallaties aan door middel van de openbare procedure en hiervoor een Raamovereenkomst met één Opdrachtnemer af te sluiten. Zie leidraad incl. bijlagen
Interne Kennung: IV.2026.100215
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het doel van de openbare aanbestedingsprocedure is te komen tot een (raam)overeenkomst met één opdrachtnemer. De opdracht wordt gegund aan de inschrijver met de laagste prijs. Door het doen van een inschrijving verklaart een inschrijver zich onvoorwaardelijk akkoord met de in deze publicatie beschreven aanbestedingsprocedure en voorwaarden.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232200 Wartung von Straßenlichtsignalen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34996100 Ampeln, 71322500 Technische Planungsleistungen für Verkehrsanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Onderhoud verkeersregelinstallaties
Beschreibung: Zie hoofdopdracht Zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst kan verlengd worden.