2. Verfahren
Verfahren
Titel: Naujas ne mažiau 60 sėdimų vietų dyzeliniu vidaus degimo varikliu varomas tolimojo (tarpmiestinio) susisiekimo autobusas ir jo techninis aptarnavimui reikalingų detalių ir medžiagų pirkimas
Beschreibung: Pirkimo objektas – naujas ne mažiau 60 sėdimų vietų dyzeliniu vidaus degimo varikliu varomas tolimojo (tarpmiestinio) susisiekimo autobusas (toliau – Transporto priemonės/Autobusai/Prekės) (transporto priemonės kodas M3CQ arba M3CA (pagal tarptautinį klasifikavimą)), (įskaitant techninio aptarnavimo ir priežiūros (toliau – Techninis aptarnavimas) paslaugas Autobusų garantiniu laikotarpiu (per 24 mėnesių laikotarpį nuo Autobuso perdavimo dienos arba kol Autobusas nuvažiuos 260 000 km, atsižvelgiant į tai, kas įvyks greičiau) bei joms atlikti reikalingas eksploatacines medžiagas ir atsargines dalis (toliau – Dalys).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121500 Reisebusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen, 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0