446962-2025 - Ergebnis
Polen – Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke – doposażenie i modernizacja pracowni zawodowych w ramach projektu „Era Industry 5.0 w ZST Tarnowo Podgórne
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titeldoposażenie i modernizacja pracowni zawodowych w ramach projektu „Era Industry 5.0 w ZST Tarnowo Podgórne
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni: Część 1 – zakup wyposażenia informatycznego w ramach projektu: „Era Industry 5.0 w ZST Tarnowo Podgórne” Część 2 – zakup wyposażenie pracowni CNC dla ZST Tarnowo Podgórne, wyposażenie dotyczy przygotowania sali, dostarczenia oraz uruchomienia maszyn – centrum obróbcze, frezarka sterowana numerycznie CNC – 3 sztuki, oprogramowania CAD/CAM zgodnego z dostarczanymi maszynami. Zakup w ramach projektu „Era Industry 5.0 w ZST Tarnowo Podgórne” Część 3 – Rozbudowa i modernizacja istniejącej pracowni robotyki w ZST Tarnowo Podgórne. Obecnie ZST posiada cztery stanowiska Ready2_edu (KR 4 R600) KUKA. Modernizacja polegać będzie na rozbudowie wszystkich posiadanych stanowisk. Zakup w ramach projektu „Era Industry 5.0 w ZST Tarnowo Podgórne” Część 4 – Zakup robotów edukacyjnych w ZST Tarnowo Podgórne w ramach projektu „Era Industry 5.0 w ZST Tarnowo Podgórne” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z zamawianymi ilościami zawarty został w załączniku nr 3a, 3b, 3c i 3d do niniejszej SWZ. 3. Kod CPV: 48 00 00 00-8, 42 90 00 00-5, 31 00 00 00-6, 31 70 00 00-3, 30200000-1, 30213000-5, 30232100-5 4. Poszczególne elementy przedmiotu zamówienia muszą zostać wykonane w sposób zapewniający bezpieczeństwo użytkowników i spełniać wymagania zawarte w powszechnie obowiązujących przepisów prawa. 5. Wykonawca zastosuje materiały o parametrach technicznych, konstrukcyjnych i użytkowych nie gorszych od podanych w opisie przedmiotu zamówienia. Wykonawca może zastosować wskazany lub równoważny, inny wyrób spełniający wymogi techniczne i jakościowe oraz posiadający właściwości użytkowe nie gorsze niż określone w dokumentacji Zamawiającego. Wykonawca, który powoła się na rozwiązania równoważne jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 6. Zamawiający wymaga by przedmiot zamówienia był objęty 24 miesięcznym okresem rękojmi i minimum 24 miesięcznym okresem gwarancji. W przypadku wydłużenia okresu gwarancji jednoczesnemu wydłużeniu ulega okres rękojmi. 7. Wykonawca musi wskazać w ofercie, które elementy zamówienia zamierza powierzyć do wykonania podwykonawcom. Podstawa prawna postępowania: Dyrektywa 2014/24/UE
Vorherige Bekanntmachung140886-2025
Interne KennungWOP.271.3.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung, 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213000 Personalcomputer, 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść 1
BeschreibungCzęść 1 – zakup wyposażenia informatycznego w ramach projektu: „Era Industry 5.0 w ZST Tarnowo Podgórne”Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z zamawianymi ilościami zawarty został w załączniku nr 3a do SWZ
Interne Kennungczęść 1
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213000 Personalcomputer, 30232100 Drucker und Plotter, 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung, 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf
LosLOT-0002
Titelczęść 2
BeschreibungCzęść 2 – zakup wyposażenie pracowni CNC dla ZST Tarnowo Podgórne, wyposażenie dotyczy przygotowania sali, dostarczenia oraz uruchomienia maszyn – centrum obróbcze, frezarka sterowana numerycznie CNC – 3 sztuki, oprogramowania CAD/CAM zgodnego z dostarczanymi maszynami. Zakup w ramach projektu „Era Industry 5.0 w ZST Tarnowo Podgórne”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z zamawianymi ilościami zawarty został w załączniku nr 3b do SWZ
Interne Kennungczęść 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
LosLOT-0003
Titelczęść 3
BeschreibungCzęść 3 – Rozbudowa i modernizacja istniejącej pracowni robotyki w ZST Tarnowo Podgórne. Obecnie ZST posiada cztery stanowiska Ready2_edu (KR 4 R600) KUKA. Modernizacja polegać będzie na rozbudowie wszystkich posiadanych stanowisk. Zakup w ramach projektu „Era Industry 5.0 w ZST Tarnowo Podgórne”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z zamawianymi ilościami zawarty został w załączniku nr 3c do SWZ
Interne Kennungczęść 3
LosLOT-0004
Titelczęść 4
BeschreibungCzęść 4 – Zakup robotów edukacyjnych w ZST Tarnowo Podgórne w ramach projektu „Era Industry 5.0 w ZST Tarnowo Podgórne”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z zamawianymi ilościami zawarty został w załączniku nr 3d do SWZ
Interne Kennungczęść 4