See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: IZBIRA IZVAJALCA STORITEV KOMBI PREVOZOV ŠOLOOBVEZNIH OTROK ZA POTREBE OŠ POLHOV GRADEC TER PREVOZ OTROK IN MLADOSTNIKOV S POSEBNIMI POTREBAMI, KI OBISKUJEJO ŠOLE IZVEN OBČINE
Beschreibung: IZBIRA IZVAJALCA STORITEV KOMBI PREVOZOV ŠOLOOBVEZNIH OTROK ZA POTREBE OŠ POLHOV GRADEC TER PREVOZ OTROK IN MLADOSTNIKOV S POSEBNIMI POTREBAMI, KI OBISKUJEJO ŠOLE IZVEN OBČINE
Interne Kennung: JN-76038
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Posebni linijski prevozi za otroke in mladostnike s posebnimi potrebami v Ljubljano
Beschreibung: Posebni linijski prevozi za otroke in mladostnike s posebnimi potrebami v Ljubljano
Interne Kennung: 505071
Los: LOT-0002
Titel: Posebni linijski prevozi šoloobveznih otrok - kombi prevozi v OŠ Ivana Cankarja Vrhnika
Beschreibung: Posebni linijski prevozi šoloobveznih otrok - kombi prevozi v OŠ Ivana Cankarja Vrhnika
Interne Kennung: 505072
Los: LOT-0003
Titel: Posebni linijski prevozi šoloobveznih otrok - kombi prevozi za POŠ Črni vrh
Beschreibung: Posebni linijski prevozi šoloobveznih otrok - kombi prevozi za POŠ Črni vrh
Interne Kennung: 505073
Los: LOT-0004
Titel: Posebni linijski prevozi šoloobveznih otrok - kombi prevozi za OŠ Polhov Gradec Jernejčkov in Potrebuježev greben
Beschreibung: Posebni linijski prevozi šoloobveznih otrok - kombi prevozi za OŠ Polhov Gradec Jernejčkov in Potrebuježev greben
Interne Kennung: 505074
Los: LOT-0005
Titel: Posebni linijski prevozi šoloobveznih otrok - kombi prevozi Butajnova in POŠ Šentjošt
Beschreibung: Posebni linijski prevozi šoloobveznih otrok - kombi prevozi Butajnova in POŠ Šentjošt
Interne Kennung: 505075
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JN-76038
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 60000000 Prevozne storitve (razen prevoza odpadkov)
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 505071
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 505072
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 505073
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 505074
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 505075