See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Profesionalizace řidičů PČR – Dvoustopá vozidla
Beschreibung: Zajištění realizace kurzů výcviku bezpečné jízdy pro řidiče dvoustopých služebních vozidel – řidičské oprávnění sk. B, C a D. Zakázka je rozdělena do 8 vymezených částí.
Interne Kennung: PPR-51640/ČJ-2022-990640
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Vymezená část F)
Beschreibung: Oblast Jihočeský kraj a Kraj Vysočina
Interne Kennung: Vymezená část F) KŘP - C, KŘP - J
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz Zadávací dokumentace
Los: LOT-0004
Titel: Vymezená část D)
Beschreibung: Oblast Královehradecký kraj
Interne Kennung: Vymezená část D) KŘP - H
Los: LOT-0003
Titel: Vymezená část C)
Beschreibung: Oblast Plzeňský kraj a Středočeský kraj
Interne Kennung: Vymezená část C) KŘP - P, KŘP - S
Los: LOT-0001
Titel: Vymezená část A)
Beschreibung: Oblast Karlovarský kraj a Ústecký kraj
Interne Kennung: Vymezená část A) KŘP - K, KŘP - U
Los: LOT-0002
Titel: Vymezená část B)
Beschreibung: Oblast Liberecký kraj
Interne Kennung: Vymezená část B) KŘP - L
Los: LOT-0005
Titel: Vymezená část E)
Beschreibung: Oblast Pardubický kraj
Interne Kennung: Vymezená část E) KŘP - E
Los: LOT-0007
Titel: Vymezená část G)
Beschreibung: Oblast Jihomoravský kraj a Zlínský kraj
Interne Kennung: Vymezená část G) KŘP - B, KŘP - Z
Los: LOT-0008
Titel: Vymezená část H)
Beschreibung: Oblast Olomoucký kraj a Moravskoslezský kraj
Interne Kennung: Vymezená část H) KŘP - M, KŘP - T