See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia na terenie gminy Pelplin
Beschreibung: Kompleksowa usługa oświetlenia ulic, dróg i innych otwartych terenów publicznych na terenie gminy Pelplin przy wykorzystaniu posiadanej infrastruktury, na warunkach określonych w umowie.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa usługa oświetlenia ulic, dróg i innych otwartych terenów publicznych na terenie gminy Pelplin