2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova hardware a software Check Point
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka jednoho nového hardwarového sandboxu Check Point jako náhrada stávajícího sandboxu Sandblast TE 250X, včetně dvouleté podpory (servisu) nového hardware, dále prodloužení podpory hardwarových firewallů Check Point 9700 o 2 roky a obnova licencí software Check Point na 2 roky. Implementační práce zahrnují montáž, uvedení do provozu, základní konfiguraci nového hardware a odzkoušení funkčnosti v prostředí Zadavatele. Podrobná specifikace předmětu plnění této veřejné zakázky a konkrétní technické požadavky zadavatele na předmět této veřejné zakázky jsou uvedeny v návrhu smlouvy. Návrh smlouvy tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace. Zadavatel požaduje převzetí nahrazovaného sandboxu TE 250X dodavatelem jako částečnou protihodnotu z ceny zakázky (Trade-in). Zadavatel stanoví, že tato veřejná zakázka není rozdělena na části ve smyslu § 35 zákona. Dodavatelé podají svoji nabídku na celý předmět plnění této veřejné zakázky, jak je požadováno v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: VZ-10-330/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48219100 Gateway-Softwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72611000 Technische Computerunterstützung, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V případě změny sazby DPH dané právními předpisy bude k ceně bez DPH přiúčtována daň dle sazby platné ke dni zdanitelného plnění.