2. Verfahren
Verfahren
Titel: Exploitatie zwembad Eersel 2026 e.v.
Beschreibung: De opdracht heeft betrekking tot het risicodragend en duurzaam beheren en exploiteren van het nieuwe zwembad in Eersel zoals beschreven in het PvE (bijlage 1 bij dit aanbestedingsdocument). De accommodatie wordt nieuw gebouwd in opdracht van de gemeente Eersel en wordt volgens de huidige planning eind maart 2026 opgeleverd. De accommodatie blijft in eigendom van de gemeente Eersel en wordt door de exploitant gedurende de exploitatieperiode gehuurd van de gemeente. De dienstverlening omvat alle werkzaamheden die nodig zijn om het zwembad succesvol te exploiteren en daarmee een zwemwatervoorziening voor de verenigingen in de gemeente Eersel en recreatief zwemwater voor de inwoners van de gemeente en omliggende plaatsen te realiseren. Om de exploitatie mogelijk te maken zal de toekomstige opdrachtnemer voor eigen rekening en risico zorg dragen voor: Personeel om het zwembad te beheren, zoals badmeesters, schoonmakers en administratief personeel. Beheer en correctief onderhoud van het gebouw en installaties. Nutsvoorzieningen (gas, water, licht) Marketing- en reclame om het zwembad te promoten. Verzekeringen en belastingen. e.d. De exploitatievrijheid door de opdrachtnemer wordt beperkt door de kaders die de gemeente aan de exploitatie stelt (bijvoorbeeld: openingstijden, rooster en verhuurtarieven t.b.v. verenigingen). De uit te voeren werkzaamheden liggen binnen de gemeentegrenzen van de gemeente Eersel en vallen onder haar verantwoordelijkheid. Er is geen sprake van een samengevoegde opdracht. De opdracht heeft betrekking op de exploitatie van één zwembad waarbij het belangrijk is dat de verschillende activiteiten in het zwembad op elkaar af worden gestemd. Hierdoor is het voor de opdrachtgever niet wenselijk om de opdracht in percelen te verdelen. Opdelen in percelen zou afbreuk doen aan de integrale exploitatie van het zwembad. De opdracht is als geheel behapbaar voor het relevante MKB. Daarom is het niet noodzakelijk de opdracht in percelen te verdelen om het MKB betere toegang te bieden tot deze opdracht. De opdrachtgever kiest hier dan ook bewust niet voor een verdeling in percelen. De overeenkomsten worden aangegaan voor een periode van minimaal 10 jaar en kunnen in overleg eenmaal verlengd worden met 5 jaar tot een maximale periode van 15 jaar. De ingangsdatum van de overeenkomsten is 1 april 2026.
Interne Kennung: BIZOB-2024-EER-DTI-00314
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92610000 Betrieb von Sportanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport, 92600000 Dienstleistungen im Sport
5. Los
Los: LOT-0000