447166-2026 - Ergebnis
Polen – Betriebliche Inspektionen – „Usługi w zakresie pomiarów elektrycznych w podziemnej części Kopalni Soli „Wieliczka””
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Usługi w zakresie pomiarów elektrycznych w podziemnej części Kopalni Soli „Wieliczka””
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego, usług polegających na wykonywaniu pomiarów elektroenergetycznych w podziemnej części Kopalni Soli „Wieliczka”. 2. Pomiary elektroenergetyczne 2.1 Pomiary elektroenergetyczne, o których mowa w pkt. 3, winny być wykonywane zgodnie z : 1) harmonogramem ustalonym przez Zamawiającego, w terminach tam wskazanych. Harmonogram ustalany jest rocznie na dany rok kalendarzowy, mając na uwadze obowiązujące w tym zakresie przepisy prawa oraz postanowienia dokumentacji techniczno-ruchowych urządzeń. Harmonogramy wykonywania pomiarów elektroenergetycznych na rok 2026, 2027 i 2028 stanowią odpowiednio załącznik nr 1, 2 i 3 do wzoru umowy, 2) na zlecenia Zamawiającego w zakresie nie objętym harmonogramem, o którym mowa w pkt 1 wyżej, podjęcie wykonywania usługi objętej zleceniem winno nastąpić w terminie do 24 godzin, licząc od przekazania zlecenia wykonania tych usług drogą e-mail. 2.2 Szczegółowy wykaz usług, miejsce świadczenia oraz ich maksymalne ilości zawiera poniższa tabela A oraz tabela B. Tabela A Lp. Nazwa usługi Miejsce świadczenia usługi Maksymalna ilość pomiarów 1. Pomiar rezystancji izolacji uzwojeń silnika o napięciu do 1 kV podziemna część kopalni 300 2. Pomiar rezystancji uzwojeń silnika o napięciu ponad 1 kV podziemna część kopalni 10 3. Pomiar rezystancji izolacji uzwojeń silnika o napięciu ponad 1 kV podziemna część kopalni 40 4. Pomiar rezystancji izolacji uzwojeń transformatora o mocy do 1.6 MVA podziemna część kopalni 50 5. Pomiar zabezpieczenia upływowego RRgx, RRgZx, CUKI-05, PCB/M/3/220, UKI-24, itp. podziemna część kopalni 100 6. Pomiar wyłącznika niskonapięciowego typu BERGAMO, ISOL, NH, SH, S6N630, FK 800, MSL-200, WSCA, TS800N, APU itp. podziemna część kopalni 50 7. Pomiary baterii akumulatorów stacyjnych i trakcyjnych podziemna część kopalni 80 8. Pomiary okresowe urządzeń elektrycznych przenośnych i ruchomych stosowanych w górnictwie podziemna część kopalni 800 9. Pomiary baterii akumulatorów stacyjnych - półroczny podziemna część kopalni 56 10. Pomiar okresowy wyłącznika mocy o napięciu znamionowym do 20 kV (rezystancja styków, czas niejednoczesności otwierania, rezystancja izolacji obwodów głównych i pomocniczych) podziemna część kopalni 40 11. Pomiar izolacji wyłącznika mocy o napięciu znamionowym do 20 kV podziemna część kopalni 40 12. Pomiar wyzwalacza pierwotnego 1-fazowego WIP podziemna część kopalni 6 13. Pomiar wyzwalacza pierwotnego 1-fazowego WIPx podziemna część kopalni 6 14. Pomiar zabezpieczenia termicznego 3-faz. silników n.n. podziemna część kopalni 10 15. Pomiar rezystancji izolacji szyn głównych jednej sekcji rozdzielni SN podziemna część kopalni 11 16. Pomiar przekładnika prądowego do 20 kV podziemna część kopalni 60 17. Pomiar przekładnika napięciowego do 20 kV podziemna część kopalni 30 18. Pomiar przekładnika Ferrantiego podziemna część kopalni 30 19. Pomiar przekładnika prądowego NN podziemna część kopalni 6 20. Pomiar cyfrowego zespołu zabezpieczeń MultiMUZ, MegaMUZ, MiCOM itp. podziemna część kopalni 40 21. Pomiar wyłączników różnicowo-prądowych podziemna część kopalni 2200 22. Pomiar rezystancji izolacji torów głównych rozdzielnic do 1 kV podziemna część kopalni 300 23. Sprawdzenie działania przyrządów pomiarowych podziemna część kopalni 35 24. Pomiar przekaźnika kontroli temperatury transformatora 3/0,4kV o mocy do 1,6 MVA podziemna część kopalni 20 25. Pomiar przekaźnika upływowego typu PZ, KZ1, KZ2, K11, K12, ER100i itp. oraz funkcjonalne sprawdzenie podziemna część kopalni 1200 26. Pomiar zabezpieczenia nadmiarowo – prądowego Micom P211, OSC3, itp. podziemna część kopalni 12 27 Pomiar przekaźnika kontroli ciągłości uziemienia UKU-24, MK4/Re itp podziemna część kopalni 500 28. Pomiar przekaźnika kontroli izolacji IR420 itp. podziemna część kopalni 6 29. Pomiar przekaźnika temperaturowego typu TMA 100a itp. podziemna część kopalni 16 30. Pomiar zabezpieczenia łukoochronnego w rozdzielni SN (komplet pomiarów w danym polu rozdzielni) podziemna część kopalni 100 31. Pomiar przegród izolacyjnych baterii akumulatorów trakcyjnych podziemna część kopalni 16 Tabela B Lp. Nazwa usługi Miejsce świadczenia usługi Maksymalna ilość pomiarów 1. Pomiar skuteczności ochrony przeciwporażeniowej przed dotykiem pośrednim podziemna część kopalni 9000 2. Pomiar rezystancji izolacji instalacji elektrycznej – obwód 1-fazowy podziemna część kopalni 3400 3. Pomiar rezystancji izolacji instalacji elektrycznej – obwód 3-fazowy podziemna część kopalni 550 4. Pomiar SUPO podziemna część kopalni 4200 5. Pomiar rezystancji izolacji kabli SN podziemna część kopalni 6 6. Próba napięciowa kabla SN podziemna część kopalni 4 7. Pomiar rezystancji uziemienia uziomu roboczego lub ochronnego urządzeń elektrycznych podziemna część kopalni 50 8. Pomiar rezystancji izolacji linii kablowej do 1 kV podziemna część kopalni 3 Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia oraz zasad jego realizacji zawarte zostały w dokumentacji przetargowej udostępnionej do pobrania na platformie Zamawiającego pod adresem https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl
Interne KennungKSW/2026/TE/76
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp tj. tzw. procedurę odwróconą. 2. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 4. Oferta Wykonawcy musi być sporządzona wg Formularza oferty, który generuje się na Platformie Zamawiającego na stronie Formularz oferty nie https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl.podlega uzupełnieniu. 5. Wraz z formularzem oferty Wykonawca składa następujące załączniki do oferty: 1) załącznik nr 1 do elektronicznego formularza oferty (załącznik nr 1 do specyfikacji), pn. „Szczegółowy wykaz usług, miejsce ich świadczenia, maksymalne ilości oraz ceny jednostkowe”, który stanowi integralną część oferty i Wykonawca winien go załączyć obligatoryjnie. Załącznik powinien być podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym, 2) załącznik nr 2 do elektronicznego formularza oferty (załącznik nr 2 do specyfikacji), powinien być podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym, 3) oryginał pełnomocnictwa podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub jego cyfrowe odwzorowanie opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez Mocodawcę lub notariusza, poświadczające zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej (jeżeli ofertę składa pełnomocnik); 4) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę upoważnioną do reprezentowania podmiotu udostępniającego zasoby (jeżeli Wykonawca, polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby). Wzór zobowiązania stanowi załącznik nr 7 do specyfikacji. 6. W przypadku złożenia oferty na innym formularzu niż załącznik znajdujący się na stronie powinien on https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.plzawierać wszystkie wymagane informacje określone w tym załączniku. Formularz ofertowy oraz załącznik nr 1 do elektronicznego formularza oferty (załącznik nr 1 do specyfikacji) nie podlegają uzupełnieniu na zasadach regulowanych przepisami art. 128 ust. 1 ustawy. W przypadku niezłożenia załącznika do elektronicznego formularza oferty (załącznik nr 1 do specyfikacji) Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust 1 pkt 5 ustawy. 7. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. 8. Wykonawca składa ofertę zgodnie z wymaganiami określonymi w specyfikacji. Treść oferty musi odpowiadać treści dokumentów zamówienia w szczególności specyfikacji. 9. Oferta winna być sporządzona w języku polskim i złożona pod rygorem nieważności w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy dostępnej pod adresem Korzystanie z Platformy https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl.jest bezpłatne. 10. Wszystkie dokumenty dotyczące przedmiotowego postępowania udostępnione są do pobrania na platformie Zamawiającego pod adresem https://kopalniawieliczka.ezamawiajacy.pl
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71730000 Betriebliche Inspektionen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenW ramach realizacji niniejszego zamówienia Wykonawca zrealizuje usługi, o wartości 70% ceny całkowitej brutto, określonej w elektronicznym formularzu oferty. Realizacja pozostałej części usług, o wartości 30% ceny całkowitej brutto określonej w elektronicznym formularzu oferty za wykonanie przedmiotu zamówienia w maksymalnym zakresie, zależne będzie od potrzeb Zamawiającego (prawo opcji).