See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie przeglądu technicznego, konserwacji, naprawy lub wymiany wyposażenia dot. systemu sterowania polem tarczowym Agat/M, Szmaragd/M na strzelnicach w podziale na dwie części
Beschreibung: Wykonanie przeglądu technicznego, konserwacji, naprawy lub wymiany wyposażenia dot. systemu sterowania polem tarczowym Agat/M, Szmaragd/M na strzelnicach: część 1. Wozów Bojowych Lewa Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Wędrzynie część 2. Piechoty Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Wędrzynie
Vorherige Bekanntmachung: 618329-2024
Interne Kennung: 67/WR/2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50660000 Reparatur und Wartung von militärischen EDV-Systemen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1- Przegląd, konserwacja strzelnicy Wozów Bojowych Lewa Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Wędrzynie
Beschreibung: Wykonanie przeglądu technicznego, konserwacji, naprawy lub wymiany wyposażenia dot. systemu sterowania polem tarczowym Agat/M, Szmaragd/M na strzelnicy Wozów Bojowych Lewa Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Wędrzynie
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: część 2- Przegląd, konserwacja strzelnicy Piechoty Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Wędrzynie
Beschreibung: Wykonanie przeglądu technicznego, konserwacji, naprawy lub wymiany wyposażenia dot. systemu sterowania polem tarczowym Agat/M, Szmaragd/M na strzelnicy Piechoty Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Wędrzynie
Interne Kennung: część 2