2. Verfahren
Verfahren
Titel: Matavfallspåsar
Beschreibung: Uppdraget omfattar leverans av matavfallspåsar, tillverkade av vattenavvisande, högtöjbart, våtstarkt kraftpapper, ca 15 miljoner påsar per år.
Interne Kennung: 26KLSO72
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03000000 Landwirtschaftliche Erzeugnisse des Pflanzenbaus und der Tierhaltung sowie Fischerei-, Forst- und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 26KLSO72
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03000000 Jordbruks-, jakt-, fiske- och skogsbruksprodukter samt tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000