2. Verfahren
Verfahren
Titel: Weefseluitname
Beschreibung: Geen wijzigingen, ook niet in opdrachtwaarde. Per abuis niet gepubliceerd in TED. Om deze reden een tweede (gewijzigde) aankondiging waarbij deze wel via TED wordt gepubliceerd. Ingevoerde bedragen in deze kennisgeving moeten als fictief worden beschouwd. Waarde van 29.000.000 moet worden aangehouden.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het onderwerp van de opdracht is postmortale uitname van weefsels, te weten oogweefsel, botweefsel, kraakbeen en pezen, huid, hartkleppen en bloedvaten, alsmede transport daarvan naar een erkende weefselbank. De onderhavige opdracht betreft enkel de postmortale uitname van weefsels in Nederland. 29.000.000 (5.800.000 per jaar met een initiële looptijd van 2 jaar met 3 maal de optie tot verlenging aan de zijde van de NTS)
Interne Kennung: 1