2. Verfahren
Verfahren
Titel: Financieel systeem
Beschreibung: Vervanging financieel systeem gemeente Katwijk Licentie(s), implementatie en onderhoud financieel systeem voor totaal maximaal 13 jaar
Interne Kennung: zaaknr.: 3545806
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Licentie, implementatie en onderhoud financieel systeem Licenties, implementatie en onderhouden financieel systeem
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Initiële looptijd van 01-01-2026 tot en met 31-12-2032