447224-2026 - Ergebnis
Polen – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – „Usługi związane z kompleksowym utrzymaniem cieków i urządzeń wodnych na terenie działalności Zarządu Zlewni w Krośnie”.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Usługi związane z kompleksowym utrzymaniem cieków i urządzeń wodnych na terenie działalności Zarządu Zlewni w Krośnie”.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są: „Usługi związane z kompleksowym utrzymaniem cieków i urządzeń wodnych na terenie działalności Zarządu Zlewni w Krośnie”, w podziale na 6 części. Zamówienie składa się z następujących części: Część 1: „Świadczenie usług sprzętowych i specjalistycznych związanych z utrzymaniem cieków i urządzeń wodnych na terenie działalności Nadzoru Wodnego w Łańcucie”, Część 2: „Świadczenie usług sprzętowych i specjalistycznych na terenie Nadzoru Wodnego w Strzyżowie”, Część 3: „Świadczenie usług sprzętowych i specjalistycznych związanych z utrzymaniem cieków i urządzeń wodnych na terenie działalności Nadzoru Wodnego Brzozów”, Część 4: „Świadczenie usług sprzętowych i specjalistycznych związanych z utrzymaniem cieków i urządzeń wodnych na terenie Nadzoru Wodnego w Rzeszowie”, Część 5: „Świadczenie usług sprzętowych i specjalistycznych związanych z utrzymaniem cieków i urządzeń wodnych na terenie działalności Nadzoru Wodnego w Krośnie”, Część 6: „Świadczenie usług sprzętowych i specjalistycznych związanych z utrzymaniem cieków i urządzeń wodnych na terenie działalności NW Przeworsk”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ – Dokumentacja techniczna. Zamawiający nie dopuszcza podziału zamówienia w ramach poszczególnych części. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną albo więcej części zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung168130-2026
Interne KennungR.ROZ.270.12.6.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych–zwanej dalej „ustawą Pzp”– oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy – zwanego dalej „rozporządzeniem MR” – w trybie przetargu nieograniczonego. 2. Wszelkie kwestie nieujęte w SWZ reguluje ustawa Pzp. 3. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. UWAGA!!! Dotyczy części 1 - 6. Stosownie do art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia, nie zostaną mu przyznane. W przypadku unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie ww. przesłanki, Wykonawcom nie przysługuje zwrot kosztów uczestnictwa w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45246400 Hochwasserschutzarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1: „Świadczenie usług sprzętowych i specjalistycznych związanych z utrzymaniem cieków i urządzeń wodnych na terenie działalności Nadzoru Wodnego w Łańcucie”.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest m.in.: ręczne ścinanie i karczowanie, wykonanie narzutu kamiennego, wykonanie wyściółek z faszyny, likwidacja nor zwierzęcych, rozbiórka zatorów, usuwanie wywrotów z koryta cieków, oczyszczenie terenu z pozostałości po wykarczowaniu, plantowanie skarp i korony nasypów, darniowanie skarp, humusowanie i obsianie skarp, wykonanie ubezpieczenia płytami.
Interne KennungR.ROZ.270.12.6.2026 Część 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2: „Świadczenie usług sprzętowych i specjalistycznych na terenie Nadzoru Wodnego w Strzyżowie”,
Interne KennungR.ROZ.270.12.6.2026 Część 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3: „Świadczenie usług sprzętowych i specjalistycznych związanych z utrzymaniem cieków i urządzeń wodnych na terenie działalności Nadzoru Wodnego Brzozów”.
Interne KennungR.ROZ.270.12.6.2026 Część 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4: „Świadczenie usług sprzętowych i specjalistycznych związanych z utrzymaniem cieków i urządzeń wodnych na terenie Nadzoru Wodnego w Rzeszowie”.
Interne KennungR.ROZ.270.12.6.2026 Część 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5: „Świadczenie usług sprzętowych i specjalistycznych związanych z utrzymaniem cieków i urządzeń wodnych na terenie działalności Nadzoru Wodnego w Krośnie”.
Interne KennungR.ROZ.270.12.6.2026 Część 5
LosLOT-0006
TitelCzęść 6: „Świadczenie usług sprzętowych i specjalistycznych związanych z utrzymaniem cieków i urządzeń wodnych na terenie działalności NW Przeworsk”.
Interne KennungR.ROZ.270.12.6.2026 Część 6