See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi serwisu, przeglądu i napraw sprzętu medycznego zainstalowanego w Szpitalu Praskim p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o. o. w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi serwisu, przeglądu i napraw sprzętu medycznego zainstalowanego w Szpitalu Praskim p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o. o. w Warszawie. Zamówienie zostało podzielone na 30 części i polega na świadczenie usługi serwisu, przeglądu i napraw sprzętu medycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, podział rodzajowo - ilościowy oraz wymagania realizacji przedmiotu zamówienia wyszczególniono w następujących załącznikach do SWZ: Formularz cenowy – Załącznik nr 1.1 do SWZ, stanowiący integralną część Załącznika nr 1 do SWZ (Formularz ofertowy), Załącznik nr 2 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia), Załącznik nr 9 do SWZ (Wykaz sprzętu) oraz Załącznik nr 7 do SWZ (projekty umów) – w zależności od części zamówienia).
Vorherige Bekanntmachung: 837090-2025
Interne Kennung: ZP.33.JW.2025-Serwis sprzętu-UE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 Sprzęt firmy MINDRAY
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, podział rodzajowo - ilościowy oraz wymagania realizacji przedmiotu zamówienia wyszczególniono w następujących załącznikach do SWZ: Formularz cenowy – Załącznik nr 1.1 do SWZ, stanowiący integralną część Załącznika nr 1 do SWZ (Formularz ofertowy), Załącznik nr 2 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia), Załącznik nr 9 do SWZ (Wykaz sprzętu) oraz Załącznik nr 7 do SWZ (projekty umów) – w zależności od części zamówienia).
Interne Kennung: część 1 Sprzęt firmy MINDRAY
Los: LOT-0004
Titel: część 4 Sprzęt firmy Respiracare
Interne Kennung: część 4 Sprzęt firmy Respiracare
Los: LOT-0007
Titel: część 7 Sprzęt firmy HemoCue
Interne Kennung: część 7 Sprzęt firmy HemoCue
Los: LOT-0008
Titel: część 8 Sprzęt firmy Midmark
Interne Kennung: część 8 Sprzęt firmy Midmark
Los: LOT-0009
Titel: część 9 Sprzęt firmy CARINA MEDICAL
Interne Kennung: część 9 Sprzęt firmy CARINA MEDICAL
Los: LOT-0012
Titel: część 12 Sprzęt firmy Flight Medical
Interne Kennung: część 12 Sprzęt firmy Flight Medical
Los: LOT-0013
Titel: część 13 Kardiomonitory GE
Interne Kennung: część 13 Kardiomonitory GE
Los: LOT-0018
Titel: część 18 Sprzęt firmy ARJO
Interne Kennung: część 18 Sprzęt firmy ARJO
Los: LOT-0019
Titel: część 19 Regeneracja światłowodów i optyk
Interne Kennung: część 19 Regeneracja światłowodów i optyk
Los: LOT-0023
Titel: część 23 Sprzęt firmy Oto Reed
Interne Kennung: część 23 Sprzęt firmy Oto Reed