447248-2025 - Ergebnis
Polen – Busse für den öffentlichen Verkehr – Zakup 7 szt. autobusów elektrycznych w ramach projektu "Rozwój zrównoważonej mobilności mieszkańców Związku Gmin Podkarpacka Komunikacja Samochodowa poprzez usprawnienie transportu publicznego - autobusy elektryczne wraz z infrastrukturą ładowania i pojazd techniczny"
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup 7 szt. autobusów elektrycznych w ramach projektu "Rozwój zrównoważonej mobilności mieszkańców Związku Gmin Podkarpacka Komunikacja Samochodowa poprzez usprawnienie transportu publicznego - autobusy elektryczne wraz z infrastrukturą ładowania i pojazd techniczny"
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 7 sztuk fabrycznie nowych elektrycznych autobusów (EV – Electric Vehicle) klasy MAXI, wyprodukowanych nie wcześniej niż w 2025 r. o przebiegu nie większym niż 3500 km, o długości od 11.500 mm do 12.500 mm i pojemności pasażerskiej minimum 70 miejsc + kierowca. Autobus powinien być przystosowany do przewozu co najmniej 1 osoby na wózku inwalidzkim lub na wózku dziecięcym wraz z urządzeniem przytrzymującym, zgodnie ze specyfikacją techniczną określoną w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej „OPZ”). 2. Zamówienie obejmuje także: 1) przeprowadzenie szkoleń z obsługi autobusów osób wskazanych przez Zamawiającego; 2) dostarczenie dokumentacji technicznej; 3) przekazanie niezbędnych narzędzi (w tym urządzenia diagnostycznego) z niezbędnymi interfejsami i oprogramowaniem wraz z licencjami w ilości i w zakresie pozwalającym na swobodne korzystanie z wszystkich funkcjonalności autobusów; 4) udzielenie wewnętrznej autoryzacji serwisowania i obsługi autobusów (ASO) Zamawiającemu lub podmiotowi (operatorowi) wskazanemu przez Zamawiającego. 3. Zaoferowane pojazdy muszą; 1) odpowiadać warunkom zawartym w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31.12.2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia, w ustawie z dnia 20.06.1997 r. Prawo o ruchu drogowym; 2) posiadać aktualne świadectwo homologacji typu pojazdu wydane zgodnie z obowiązującymi przepisami; 3) spełniać aktualne wymagania dotyczące obowiązujących przepisów dotyczących rejestracji pojazdów, wystarczających dla dopełnienia przez Zamawiającego formalności związanych z rejestracją pojazdów. 4) spełniać przepisy bezpieczeństwa (GSR) w zakresie elementów ADAS obowiązujących od dnia 01.07.2024 r. 5) być kompletne i pełnowartościowe dostarczone zgodnie z określoną przez Zamawiającego kompletacją wraz z wyposażeniem elektronicznym i niezbędnymi licencjami. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: 4.1 Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 3 do SWZ 4.2 Opis przedmiotu zamówienia „OPZ” stanowiące Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung279755-2025
Interne KennungRP.ZG.271.8.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
5. Los
LosLOT-0001