See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia niezbędnego do sprawowania opieki kardiologicznej
Beschreibung: Dostawa wyposażenia niezbędnego do sprawowania opieki kardiologicznej w ramach zadania pn. „Poprawa jakości opieki kardiologicznej i dostępności do usług medycznych w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Przeworsku” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych” UMOWA Nr KPOD.07.02-IP.10 0185/25/KPO/1001/2026/82
Interne Kennung: SPZOZ.IINZZP.260/02/26
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33194110 Infusionspumpen, 33112340 Echokardiografen, 33182100 Defibrillator, 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aparaty EKG, Platforma kardiologiczno-konsultacyjna, Rejestratory Holter EKG, Rejestrator ABPM, Bieżnia do próby wysiłkowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Aparatów EKG, Platformy kardiologiczno-konsultacyjna, Rejestratorów Holter EKG, Rejestratorów ABPM, Bieżni do próby wysiłkowej. Szczegółowy (OPZ) został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112340 Echokardiografen
Los: LOT-0002
Titel: Łóżka elektryczne szpitalne, Materace piankowe i przeciwodleżynowe, Szafki przyłóżkowe, Wózek do przewożenia chorych leżących
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Łóżka elektryczne szpitalne, Materace piankowe i przeciwodleżynowe, Szafki przyłóżkowe, Wózek do przewożenia chorych leżących. Szczegółowy (OPZ) został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
Los: LOT-0003
Titel: Echokardiograf z głowicą przezprzełykową, Mobilne USG
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Echokardiografu z głowicą przezprzełykową, Mobilnego USG. Szczegółowy (OPZ) został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112340 Echokardiografen, 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0004
Titel: Kardiomonitor modułowy, Moduł rzutu minutowego serca, System centralnego monitorowania, Respirator transportowy, Defibrylator
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Kardiomonitor modułowy, Moduł rzutu minutowego serca, System centralnego monitorowania, Respirator transportowy, Defibrylator. Szczegółowy (OPZ) został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0005
Titel: Strzykawkowe pompy infuzyjne, Stacje dokujące do pomp wraz ze statywami
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Strzykawkowe pompy infuzyjne, Stacje dokujące do pomp wraz ze statywami. Szczegółowy (OPZ) został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen