2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa i rozbudowa budynku nr 17 ze zmianą sposobu użytkowania poddasza na cele związane z działalnością szpitala na terenie Samodzielnego Publicznego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych wraz z budową przedsionka windy oraz zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą towarzyszącą
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Przebudowa i rozbudowa budynku nr 17 ze zmianą sposobu użytkowania poddasza na cele związane z działalnością szpitala na terenie Samodzielnego Publicznego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych wraz z budową przedsionka windy oraz zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą towarzyszącą.” Przedmiotowe zamówienie stanowi zadanie nr 3 pn. „Modernizacja i adaptacja Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Psychiatrycznego wraz z zakupem wyposażenia i sprzętu medycznego w Samodzielnym Publicznym Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu”, realizowane w ramach projektu strategicznego Ministerstwa Zdrowia pn. „Rozwój infrastruktury i standardów opieki psychiatrycznej dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Samodzielnym Publicznym Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu”. Projekt jest współfinansowany ze środków Funduszu Medycznego w ramach dotacji celowej udzielonej przez Skarb Państwa – Ministra Zdrowia Roboty należy wykonać zgodnie z Dokumentacją projektową oraz pozostałymi wymaganiami szczegółowo określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) załącznik nr 3 do SWZ, a także zgodnie z Polskimi Normami, z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie, w tym przepisami ustawy Prawo budowlane, przepisami BHP, ppoż, normami, wiedzą i sztuką budowlaną.
Interne Kennung: SPSNPCH-OZP-382-10/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45262210 Fundamentierungsarbeiten, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45261210 Dachdeckarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45330000 Installateurarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45421160 Beschlagarbeiten, 45421146 Einbau von abgehängten Decken, 44112200 Fußbodenbeläge, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45262620 Stützmauern, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45431000 Boden- und Fliesenarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45111291 Erschließungsarbeiten, 44112310 Trennwände
5. Los
Los: LOT-0001