447286-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Reparatur- und Wartungsdienste – 5113727 | Raamovereenkomst storingsonderhoud ten behoeve van Defensiegebouwen in de regio Den Haag-Rotterdam
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel5113727 | Raamovereenkomst storingsonderhoud ten behoeve van Defensiegebouwen in de regio Den Haag-Rotterdam
BeschreibungHet uitvoeren van storingsopvolging op bouwkundig gebied met betrekking tot Defensiegebouwen in de regio Den Haag-Rotterdam. Deze aanbesteding heeft alleen betrekking op vastgoed binnen de Defensieportefeuille van het RVB. Dat zijn onder andere kazernes, defensieterreinen, kantoorpanden en vliegbases. Voor het Defensie vastgoed is er een storingsdienst ingericht (Servicedienst Vastgoed Defensie SVD). De storingsdienst is een onderdeel van het Ministerie van Defensie, maar wordt wel functioneel aangestuurd door het Rijksvastgoedbedrijf. De SVD beschikt over een beperkt aantal eigen servicemonteurs. De contractpartijen voor de te gunnen raamovereenkomsten zullen de storingsdienst ondersteunen bij het oplossen van de gemelde storingen en daar waar nodig beschikbaarheidsdiensten meedraaien. Overzicht algemene kenmerken Oppervlakte: circa 275.815 m2 bvo (zie objectenlijst) Disciplines: Bouwkunde
Interne Kennung5113727
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
LosLOT-0000
TitelRaamovereenkomst storingsonderhoud ten behoeve van Defensiegebouwen in de regio Den Haag-Rotterdam
BeschreibungDe aanbesteding bestaat uit 1 enkel perceel. Zie voor omschrijving de hoofdopdracht. Zie hoofdopdracht
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe optie tot verlenging bedraagt eenmaal één jaar. De optie tot verlenging betreft een eenzijdig in te roepen optie van het Rijksvastgoedbedrijf.