447350-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Polizeifahrzeuge – Dodávka výjezdového vozidla včetně vestavby
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka výjezdového vozidla včetně vestavby
BeschreibungPředmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky je dodávka výjezdového vozidla včetně vestavby k řešení CBRN hrozeb v rámci projektu s názvem "KŘP Khk - Výjezdové vozidlo k řešení CBRN hrozeb", registrační číslo: CZ.06.02.01/00/22_017/0004234, který je spolufinancován z IROP EU, realizovaný v rámci 17. výzvy IROP EU s názvem INTEGROVANÝ ZÁCHRANNÝ SYSTÉM - PČR a HZS ČR, specifického cíle 2.1.
Interne KennungKRPH-37906/ČJ-2025-0500NE-VZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZadavatel je povinen zadávat veřejnou zakázku v zadávacím řízení.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114200 Polizeifahrzeuge
5. Los
LosLOT-0004
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka jednoho (1) kusu výjezdového vozidla včetně vestavby k řešení CBRN hrozeb („dále jen výjezdové vozidlo“), splňující minimální požadavky a podmínky uvedené v příloze č. 1 návrhu smlouvy „Technická specifikace“ (přílohu doplní dodavatel dle instrukcí uvedených v zadávací dokumentaci), která je nedílnou součástí smlouvy.
Optionen
Beschreibung der Optionenviz. zadávací dokumentace