447363-2026 - Ergebnis
Polen – Tischcomputer – Dostawa sprzętu komputerowego, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych KU.2301.51.2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych KU.2301.51.2026
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych do Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach z podziałem na części tj.: Część 1 - Dostawa monitorów, zestawów komputerowych, komputerów przenośnych Część 2 - Dostawa komputerów przenośnych, zestawów komputerowych
Vorherige Bekanntmachung339454-2026
Interne KennungKU.2301.51.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30213100 Tragbare Computer, 30237240 Webkamera
5. Los
LosLOT-0004
TitelCzęść 1 - Dostawa monitorów, zestawów komputerowych, komputerów przenośnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa monitorów, zestawów komputerowych, komputerów przenośnych do Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach
Interne KennungKU.2301.51.2026 cz 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme
LosLOT-0005
TitelCzęść 2 - Dostawa komputerów przenośnych, zestawów komputerowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa komputerów przenośnych, zestawów komputerowych do Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach
Interne KennungKU.2301.51.2026 cz 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer