2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i sukcesywne dostawy leku palivizumab UCZKIN.ZP.07.2026.EU
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego stosowanego w profilaktyce zakażeń wirusem RS dla Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o. w Warszawie.
Interne Kennung: UCZKIN.ZP.07.2026.EU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33692100 Infusionslösungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i sukcesywne dostawy leku palivizumab. UCZKIN.ZP.07.2026.EU