See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda – realizace opatření k omezení výskytu invazních rostlin v Karlovarském kraji 2026
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je uzavření rámcové smlouvy pro každou část VZ mezi zadavatelem a jedním nebo více dodavateli, a to na dobu určitou, jejímž předmětem je realizace opatření k omezení výskytu invazních rostlin v Karlovarském kraji. Opatřeními se rozumí zejména likvidace, která bude prováděna chemickými, mechanickými a kombinovanými metodami v závislosti na omezeních daných lokalitou výskytu dle zadavatelem předepsané metodiky, která je přílohou výzvy, včetně odvozu odpadu vzniklého po likvidaci invazních rostlin.
Interne Kennung: P26V00000307
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: § 53 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 - Žluticko, Tepelsko
Beschreibung: Realizace opatření k omezení výskytu invazních rostlin v oblasti Žluticko, Tepelsko.
Interne Kennung: 9714
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - Chebsko-sever
Beschreibung: Realizace opatření k omezení výskytu invazních rostlin v oblasti Chebsko-sever.
Interne Kennung: 9712
Los: LOT-0007
Titel: Část 7 - Kraslicko
Beschreibung: Realizace opatření k omezení výskytu invazních rostlin v oblasti Kraslicko.
Interne Kennung: 9718
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - Chebsko-jih, Mariánskolázeňsko
Beschreibung: Realizace opatření k omezení výskytu invazních rostlin v oblasti Chebsko-jih, Mariánskolázeňsko.
Interne Kennung: 9713
Los: LOT-0004
Titel: Část 4 - Karlovarsko-Nejdecko, Ostrovsko
Beschreibung: Realizace opatření k omezení výskytu invazních rostlin v oblasti Karlovarsko-Nejdecko, Ostrovsko.
Interne Kennung: 9715
Los: LOT-0005
Titel: Část 5 - Sokolovsko-jih
Beschreibung: Realizace opatření k omezení výskytu invazních rostlin v oblasti Sokolovsko-jih.
Interne Kennung: 9716
Los: LOT-0006
Titel: Část 6 - Sála
Beschreibung: Realizace opatření k omezení výskytu invazních rostlin v oblasti Sála.
Interne Kennung: 9717