See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części zamiennych do narzędzi zmechanizowanych ręcznych z napędem hydraulicznym dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 294-11
Beschreibung: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. 2. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim. 3. Dostawa części zamiennych do narzędzi zmechanizowanych ręcznych z napędem hydraulicznym dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 294-11. 4. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 5. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 68181-2025
Interne Kennung: 702401751
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42676000 Teile für Handwerkzeug
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 702501315
Beschreibung: METAR Sp. z o.o.
Interne Kennung: 702501315
Los: LOT-0002
Titel: 702501316
Beschreibung: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "ROXY" D.PISZCZEK, E.PISZCZEK Sp. j.
Interne Kennung: 702501316
Los: LOT-0003
Titel: 702501313
Beschreibung: SM HYDRO Sp. z o.o. Sp. k.
Interne Kennung: 702501313
Los: LOT-0004
Titel: 702501314
Beschreibung: "TRANSTOOLS" Sp. z o.o.
Interne Kennung: 702501314
Los: LOT-0005
Titel: 702501317
Beschreibung: Zakład UsługMechanicznych „ZUM” S. C.
Interne Kennung: 702501317