See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van diverse stoffen voor rekening van de FOD Justitie, directoraat-generaal Penitentiaire Inrichtingen, voor de naaiateliers van de Centrale Dienst van de Regie van de Gevangenisarbeid
Beschreibung: Deze opdracht heeft betrekking op de levering van diverse soorten stof voor de naaiateliers van de Regie van de Gevangenisarbeid, in het naaiatelier bij de gevangenis te Marche-en-Famenne.
Interne Kennung: JUSTICE/DGEPI/SCRTP/TISSUS 2025-2029
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19210000 Gewebe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: JUSTICE/DGEPI/SCRTP/TISSUS 2025-2029 - 1
Beschreibung: Stof drill : Post 1 : DENIM Bleu Post 2 : DENIM Bruin Post 3 : Wit Post 4 : Zwart Post 5 : Geel Post 6 : Lila Post 7 : Oranje Post 8 : Rood Post 9 : Groen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: JUSTICE/DGEPI/SCRTP/TISSUS 2025-2029 - 2
Beschreibung: Witte stof voor beddenlakens optish wit
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: JUSTICE/DGEPI/SCRTP/TISSUS 2025-2029 - 3
Beschreibung: Stof voor overhemd : Post 1 : Beige Post 2 : Kaki
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: JUSTICE/DGEPI/SCRTP/TISSUS 2025-2029 - 4
Beschreibung: Stof voor jogging : Post 1 : Blauw Poste 2 : Geel Post 3 : Groen
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: JUSTICE/DGEPI/SCRTP/TISSUS 2025-2029 - 5
Beschreibung: Stof voor Pyjama : Post : Stof voor pyjama Post 2 : Stof voor nieuwe pyjama
Interne Kennung: 5