2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování telekomunikačních služeb pro statutární město Opava na období let 11/2026 až 10/2030
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování elektronických komunikací – mobilních hlasových a datových telekomunikačních služeb pro statutární město Opava a jeho organizace a dále služeb operátora pevných telefonních linek v jednotné privátní síti pro statutární město Opava v rozsahu a v souladu se zadávací dokumentací.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mobilní služby pro statutární město Opava a jeho organizace
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je poskytování mobilních hlasových a datových telekomunikačních služeb v rozsahu a v souladu s touto zadávací dokumentací, a to na období od 1. 11. 2026 do 31. 10. 2030.
Interne Kennung: ČÁST 1
Haupteinstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste
Los: LOT-0002
Titel: Pevné linky pro statutární město Opava
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je poskytování služeb elektronických komunikací prostřednictvím sítě telefonního operátora pevné (fixní) linky pro statutární město Opava v rozsahu a v souladu s touto zadávací dokumentací, a to na období od 1. 11. 2026 do 31. 10. 2030.
Interne Kennung: ČÁST 2
Haupteinstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste